Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 "Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 361 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 6039 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Аманкелді арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1735667,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 190335,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7019,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 699,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1537613,7 мың теңге;
2) шығындар – 1748429,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7088,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14419,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19850,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19850,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Е. Дауылбай
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә. Саматов
КЕЛІСІЛДІ
«Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
__________________ Ж. Каирбеков
7 желтоқсан 2015 жылғы
Мәслихаттың
2015 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 361 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 7 декабря 2015 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2015 года № 6039
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5279, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Аманкелді арайы») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1735667,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 190335,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7019,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 699,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1537613,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1748429,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7088,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14419,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7331,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге,
в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19850,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19850,0 тысяч тенге.»;
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Дауылбай Е.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
Руководителя коммунального
Государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района»
_________________ Ж. Каирбеков
7 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 декабря 2015 года № 361
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря  2014 года № 278
Районный бюджет
Амангельдинского района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы