Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 231 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5463 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5275 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2015 -2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,  2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3153400,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 837923,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 967,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2303110,0 мың теңге;
2) шығындар – 3161237,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42879,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10635,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50716,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50716,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3- тармағының 4), 5) 7) және 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге 15878,0 мың теңге сомасында;
5) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 126929,0 мың теңге сомасында;
7) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 48230,0 мың теңге сомасында;
8) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 46459,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 6) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 3- тармағы мынадай мазмұндағы 9) және 10) тармақшалармен толықтырылсын:
9) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1093 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5463
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года №210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5275, опубликовано от 8 января 2015 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3153400,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 837923,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8967,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2303110,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3161237,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42879,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10635,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50716,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50716,4 тысячи тенге.";
подпункты 4), 5), 7) и 8) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 15878,0 тысяч тенге;
5) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 126929,0 тысяч тенге;
7) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 48230,0 тысяч тенге;
8) повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 46459,0 тысяч тенге.";
подпункт 6) пункта 3 указанного решения исключить;
дополнить пункт 3 указанного решения подпунктами 9) и 10) следующего содержания:
"9) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1093 тысячи тенге;

10) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2997,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4- тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) аудандар және қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға 30225,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 2) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-18-2 және  8-3-тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен электрондық оқыту жүйесі бағдарламасы шеңберінде кеңжолақты Интернетті төлеуге 17790,0 мың теңге сомасында трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
8-2. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде Құсмұрын кентіндегі "Южная" қазандығынан жылу желілерін салуға облыстық бюджеттен бөлінген дамуға арналған нысаналы трансферттерді толық пайдалану 410,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
8-3. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен және облыстық бюджеттерден 2014 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 7427,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5- қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         А. Жансүгірова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 231 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2015 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

10) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 2997,0 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) содержание детско-юношеских спортивных школ в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных неспециализированных детско-юношеских спортивных школ на уровень районов и городов в сумме 30225,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 указанного решения исключить;
дополнить указанное решение пунктами 8-18-2 и 8-3 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление трансферта из областного бюджета на оплату широкополостного Интернета в рамках программы системы электронного обучения в сумме 17790,0 тысяч тенге.
8-2. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено доиспользование целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета на строительство тепловых сетей от котельной "Южная" в поселке Кушмурун в сумме 410,0 тысяч тенге.
8-3. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2014 году целевых трансфертов из республиканского и областного бюджетов в сумме 7427,4 тысячи тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Жансугурова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел  экономики и
бюджетного планирования  акимата
Аулиекольского района"
____________________Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 марта 2015 года № 231
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 210
Бюджет Аулиекольского
района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы