Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 249 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 маусымда № 5636 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 «Әулиекөл ауданы-ның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5275 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда «Әулиекөл» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ауданның 2015 -2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3090951,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 837923,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8967,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2240661,0 мың теңге;
2) шығындар – 3114360,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42879,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10635,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66288,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66288,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«5) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 134429,0 мың теңге сомасында;»;
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 4) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 8-1-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Д. Қойшыбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2015 года № 5636
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5275, опубликовано от 8 января 2015 года в газете «Әулиекөл») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3090951,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 837923,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 8967,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3400,0 тысяч тенге; поступлениям трансфертов – 2240661,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3114360,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42879,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10635,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66288,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66288,6 тысяч тенге.»;
подпункт 5) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
«5) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 134429,0 тысяч тенге;»;
подпункт 4) пункта 4 указанного решения исключить;
пункт 6 указанного решения исключить;
пункт 8-1 указанного решения исключить;
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Д. Койшибаев
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
Приложение 1
к решению маслихата

32237,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
72391,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
72391,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12721,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
29364,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19505,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1491,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9310,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
177035,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5841,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5841,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5841,0
2
Әлеуметтік көмек
126698,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126698,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18300,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4502,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20646,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1464,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20479,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
30119,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4010,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
15878,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44496,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44496,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23831,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
585,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

32237,0
9
Прочие услуги в области образования
72391,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
72391,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12721,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29364,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19505,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1491,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9310,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177035,0
1
Социальное обеспечение
5841,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5841,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5841,0
2
Социальная помощь
126698,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126698,0
002
Программа занятости
18300,0
005
Государственная адресная социальная помощь
4502,0
006
Оказание жилищной помощи
11300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20646,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1464,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20479,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30119,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4010,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
15878,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44496,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44496,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23831,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
585,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов