Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № 258 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 5812 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №210 "Әулиекөл ауданы-ның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5275 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2015 -2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3124708,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 839257,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8953,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2080,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2274418,3 мың теңге;
2) шығындар – 3148117,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42879,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10635,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66288,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66288,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4- тармағының 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, тұрмыстық қажеттіліктерге әлеуметтік көмектің мөлшерін 6 айлық есептік көрсеткіштен 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға 951,4 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5- тармағының 1), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға 3537,0 мың теңге сомасында;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 83000,0 мың теңге сомасында.;":
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-48-5 және 8-6 тармақтарымен толықтырылсын:
"8-4. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Қазақстан Республикасының Президентінен бірінші сынып оқушыларына "Менің Отаным-Қазақстан.Моя Родина-Казахстан." сыйлығына оқулықтар сатып алуға және жеткізуге 531,9 мың теңге сомасында трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
8-5. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде 13,7 мың теңге сомасында борышты өтеуге қызмет көрсету көзделгені ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 17 августа 2015 года № 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2015 года № 5812
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года №210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5275, опубликовано от 8 января 2015 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3124708,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 839257,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8953,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2080,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2274418,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3148117,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42879,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10635,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66288,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66288,5 тысяч тенге.";
подпункт 5) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей в сумме 951,4 тысяча тенге;";
подпункты 1), 3) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) развитие коммунального хозяйства в сумме 3537,0 тысяч тенге;
3) развитие транспортной инфраструктуры в сумме 83000,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 8-48-5 и 8-6 следующего содержания:
"8-4. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление трансферта из областного бюджета на приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан" в сумме 531,9 тысяч тенге.
8-5. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащим перечислению в областной бюджет в сумме 17,3 тысячи тенге.

8-6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен бөлінген 2014 жылы пайдаланылмаған 100 теңге сомасында бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.;"
көрсетілген шешімнің 1 және 5- қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Жансүгірова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Печникова Т.И.
Мәслихаттың
2015 жылғы 17 тамыздағы
№ 258 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2015 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

8-6. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году в сумме 100 тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Жансугурова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Аулиекольского района"
_______________ Т.И. Печникова
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 августа 2015 года № 258
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 210
Бюджет Аулиекольского района
на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы