Мәслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 193 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 291 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6182 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 29.04.2024 № 176 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 14 қарашадағы № 193 "Тұрғын үй көмегін көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5209 тіркелген, 2014 жылғы 31 желтоқсанда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті "Әулиекөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі-уәкілетті орган) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
1) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны(бұдан әрі - ХҚКО) 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бекітілген қаулысымен "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады;
2) "электрондық үкіметтің www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он алтыншы
сессияның төрағасы
Д. Қойшыбаев
Аудандық
мәслихат хатшысы
А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
___________________ Тетерюк Л.Е.
2015 жылғы 21 желтоқсан

О внесении изменения в решение маслихата от 14 ноября 2014 года № 193 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2016 года № 6182. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 апреля 2024 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29.04.2024 № 176 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" от 14 ноября 2014 года № 193 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5209, опубликовано от 31 декабря 2014 года в газете "Әулиекөл") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата Аулиекольского района" (далее – уполномоченный орган).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) Республиканское государственное предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН) и предоставляют документы указанные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи, утвержденного Постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства";
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
шестнадцатой сессии
Д. Койшибаев
Секретарь
районного маслихата
А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Аулиекольского района"
__________________ Тетерюк Л.Е.
21 декабря 2015 года