Денисов ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 17 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5453 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 01.04.2016 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Денисов ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының
төрағасы В. Ткач
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы А. Мұрзабаев
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 17 шешіміне қосымша
Денисов ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер,
пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
р/с
Елді мекендердің атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1
Денисов ауылдық округі
Денисовка ауылы Ленин көшесіндегі алаң
2
Денисов ауылдық округі
Денисовка ауылы Кавказская көшесіндегі стадион "Автомобилист" спорт кешені
3
Архангельск ауылдық округі
Жалтыркөл ауылы Мира көшесіндегі алаң
4
Әйет ауылдық округі
Әйет ауылы 50 лет Казахстана көшесіндегі алаң
5
Аршалы ауылдық округі
Аршалы ауылы Целинная көшесіндегі алаң
6
Заәйет ауылдық округі
Заәйет ауылы Дорожная көшесіндегі алаң
7
Комаров ауылдық округі
Комаровка ауылы Центральная көшесіндегі алаң
8
Красноармейск ауылдық округі
Фрунзенское ауылы Комсомольская көшесіндегі алаң
9
Қырым ауылдық округі
Қырым ауылы Парковый тұйық көшесіндегі алаң
10
Перелески ауылы
Перелески ауылы Школьная көшесіндегі алаң
11
Покров ауылдық округі
Покровка ауылы Мира көшесіндегі алаң
12
Приречен ауылдық округі
Приреченка ауылы Клубная көшесіндегі алаң
13
Свердлов ауылдық округі
Свердловка ауылы Производственная көшесіндегі алаң
14
Тельман ауылдық округі
Антоновка ауылы Садовая көшесіндегі алаң
15
Тобыл ауылдық округі
Глебовка ауылы Центральная көшесіндегі алаң
16
Тельман ауылдық округі
Алшан ауылы Ленин көшесіндегі алаң

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Денисовского района
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5453. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 01.04.2016 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Денисовского района согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата В. Ткач
Секретарь Денисовского
районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение
к решению маслихата
от 20 марта 2015 года № 17
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов
и демонстраций на территории Денисовского района
№ п/п
Наименования населенных пунктов
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
Денисовский сельский округ
площадь по улице Ленина в селе Денисовка
2
Денисовский сельский округ
стадион спортивного комплекса "Автомобилист" по улице Кавказская в селе Денисовка
3
Архангельский сельский округ
площадь по улице Мира в селе Жалтырколь
4
Аятский сельский округ
площадь по улице 50 лет Казахстана в селе Аятское
5
Аршалинский сельский округ
площадь по улице Целинная в селе Аршалы
6
Зааятский сельский округ
площадь по улице Дорожная в селе Зааятское
7
Комаровский сельский округ
площадь по улице Центральная в селе Комаровка
8
Красноармейский сельский округ
площадь по улице Комсомольская в селе Фрунзенское
9
Крымский сельский округ
площадь в переулке Парковый в селе Крымское
10
Село Перелески
площадь по улице Школьная в селе Перелески
11
Покровский сельский округ
площадь по улице Мира в селе Покровка
12
Приреченский сельский округ
площадь по улице Клубная в селе Приреченка
13
Свердловский сельский округ
площадь по улице Производственная в селе Свердловка
14
Тельманский сельский округ
площадь по улице Садовая в селе Антоновка
15
Тобольский сельский округ
площадь по улице Центральная в селе Глебовка
16
Тельманский сельский округ
площадь по улице Ленина в селе Алчановка