2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 83 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 маусымда № 5633 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 12 қосымшаларына сәйкес Денисов ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жергілікті бюджет және республикалық бюджеттен қаражаты берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 6 мая 2015 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июня 2015 года № 5633
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Денисовского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Денисов ауданы әкімінің орынбасары Б.С. Смадияровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Е. Жаманов
Әкімдіктің
2015 жылғы 6 мамырдағы
№ 83 қаулысына 1 қосымшасы
Денисов ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеле-
нушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Денисов ауданы
Әйет ауылы "Академик Темірбай Байбосынұлы Дарқамбаев атындағы Әйет орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын-орталық
25
14 445
үш жастан бастап 5 500
2
Денисов ауданы
Денисовка ауылы "№ 3 Денисов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын-орталық
50
14 445
үш жастан бастап 5 500
3
Денисов ауданы
Приреченка ауылы "Приречен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын-орталық
25
14 445
үш жастан бастап 5 500
4
Денисов ауданы
Глебовка ауылы "Глебов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын-орталық
25
14 445
үш жастан бастап 5 500
5
Денисов ауданы
Алшан ауылы "Алшан негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын-орталық
25
14 445
үш жастан бастап 5 500
6
Денисов ауданы
Перелески ауылы "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Балдаурен" бөбекжай-
бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
110
21 154
үш жасқа дейін 5 200
үш жастан бастап 5 500
7
Денисов ауданы
Денисовка ауылы "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 1 бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
85

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Смадиярова Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района                                Е. Жаманов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 6 мая 2015 года № 83
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Денисовского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
п/п
Администра-
тивно-
террито-
риальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финанси-
рования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительс-
кой платы в дошкольных органи-
зациях образо-
вания в месяц (тенге)
1
Денисовский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Аятская средняя школа имени академика Темирбая Байбусыновича Даркамбаева" село Аятское
25
14 445
от трех лет 5 500
2
Денисовский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Денисовская средняя школа № 3" село Денисовка
50
14 445
от трех лет 5 500
3
Денисовский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Приреченская средняя школа" село Приреченка
25
14 445
от трех лет 5 500
4
Денисовский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Глебовская средняя школа" село Глебовка
25
14 445
от трех лет 5 500
5
Денисовский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Алчановская основная школа" село Алчановка
25
14 445
от трех лет 5 500
6
Денисовский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования акимата Денисовского района" село Перелески
110
21 154
до трех лет 5 200
от трех лет 5 500
7
Денисовский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования акимата Денисовского района" село Денисовка
85

674
үш жасқа дейін 5 200
үш жастан бастап 5 500
8
Денисов ауданы
Денисовка ауылы "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 40 бөбекжай бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
150
638
үш жасқа дейін 5 200
үш жастан бастап 5 500
9
Денисов ауданы
Свердловка ауылы "Свердлов бастауыш мектеп-
балабақшасы" мемлекеттік мекемесі
24
1 694
үш жастан бастап 5 500
Әкімдіктің
2015 жылғы 6 мамырдағы
№ 83 қаулысына 2 қосымшасы
Денисов ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеле-
нушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Денисов ауданы
Денисовка ауылы "Денисов ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№ 1 бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
85

674
до трех лет 5 200
от трех лет 5 500
8
Денисовский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 40" отдела образования акимата Денисовского района" село Денисовка
150
638
до трех лет 5 200
от трех лет 5 500
9
Денисовский район
Государственное учреждение "Свердловская начальная школа-сад" село Свердловка
24
1 694
от трех лет 5 500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 6 мая 2015 года № 83
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Денисовского района на 2015 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
п/п
Админист-
ративно-
территори-
альное располо-
жение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансиро-
вания в дошкольных органи-
зациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Денисовский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад № 1" отдела образования акимата Денисовского района" село Денисовка
85