Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 35 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 5653 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарындағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 778 790,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 579 572,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 365,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 12 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 182 353,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 781 771,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 37 961,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 47 568,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 607,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 942,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 942,0 мың теңге.";
3-тармақта:
1) және 3) тармақшалар алып тасталсын;
4-тармақта:
төртінші абзац алып тасталсын.
Көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   М. Суербасов
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
____________ Ж. М. Жалғаспаев
Мәслихаттың
2015 жылғы 27 мамырдағы
№ 35 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 87 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015–2017 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2015 года № 5653
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274, опубликовано 21 января 2015 года в информационно – правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 778 790,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 579 572,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4 365,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 182 353,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 781 771,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 961,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47 568,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 607,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40 942,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 942,0 тысячи тенге.";
в пункте 3:
подпункты 1) и 3) исключить;
в пункте 4:
абзац четвертый исключить.
Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 М. Суербасов
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
______________ Жалгаспаев Ж.М.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 мая 2015 года № 35
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 87
Бюджет Денисовского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д о х о д ы

7964,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17631,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8587,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8991,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
690,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
97625,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4901,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4901,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4901,0
2
Әлеуметтiк көмек
66316,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
66316,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6974,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1160,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1157,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17791,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
734,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15083,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15025,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1645,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6747,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26408,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26408,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16801,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
479,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
9128,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
928426,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11079,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

7964,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17631,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8587,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8991,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
690,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
97625,6
1
Социальное обеспечение
4901,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4901,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4901,0
2
Социальная помощь
66316,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
66316,0
002
Программа занятости
6974,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1160,0
006
Оказание жилищной помощи
1157,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17791,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
734,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15083,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15025,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1645,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6747,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26408,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26408,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16801,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
479,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9128,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
928426,2
1
Жилищное хозяйство
11079,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)