Денисов ауданы бойынша 2015 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі № 140 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 5814 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес, "Қостанай ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басым ауыл шаруашылығы дақылдарының ұсынылатын оңтайлы себу мерзімдері туралы 2015 жылғы 26 мамырдағы № 1-137 хаты негізінде Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерді тізімге қосу үшін өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері - 2015 жылғы 4 бастап 11 маусымға дейін айқындалсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Денисов ауданы бойынша 2015 жылға арналған субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзімдері айқындалсын.
3. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Б. Рамазановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 25 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Денисов
ауданының әкімі                            Е. Жаманов
Әкімдіктің
2015 жылғы 27 шілдедегі
№ 140 қаулысына қосымша
Денисов ауданы бойынша 2015 жылға
арналған субсидияланатын басым ауыл
шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі
бойынша оңтайлы себу мерзімдері
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Денисовскому району на 2015 год
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 27 июля 2015 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2015 года № 5814
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, на основании письма товарищества с ограниченной ответственностью "Костанайский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" о рекомендуемых оптимальных сроках сева приоритетных сельскохозяйственных культур от 26 мая 2015 года № 1-137 акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей - с 4 по 11 июня 2015 года.
2. Определить оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Денисовскому району на 2015 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Т.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 апреля 2015 года.
Аким
Денисовского района                        Е. Жаманов
Приложение
к постановлению акимата
от 27 июля 2015 года № 140
Оптимальные сроки сева по каждому виду
субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных
культур по Денисовскому району на 2015 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки сева
1
Яровая пшеница