Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № 83 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарындағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 799 734,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 589 106,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 215,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3 116,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 203 297,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 802 715,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 28 961,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 38 568,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 607,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 941,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 941,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттердің түсімдері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету;
2) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер;
3) аудан деңгейінде ақшалай қаражаттарды оның ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 17 августа 2015 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5820
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274, опубликовано 21 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 799 734,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 589 106,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 215,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 116,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 203 297,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 802 715,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 28 961,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 568,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 607,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 31 941,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 941,9 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
1) обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
2) выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
3) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень района;

4) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қысқы ұстауға;
5) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамыту;
6) Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан бастап 10 айлық есептік көрсеткішке дейін ұлғайтуға;
7) "Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан." атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Мұрзабаев
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ С.Ф. Рахметова
2015 жылғы 17 тамыз
Мәслихаттың
2015 жылғы 17 тамыздағы
№ 83 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

4) зимнее содержание автомобильных дорог районного значения;
5) развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020;
6) увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
7) приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан.".
Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 А. Мурзабаев
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
17 августа 2015 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 августа 2015 года
№ 83
Приложение 1
к решению маслихата