Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 94 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 5956 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 87 "Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5274 тіркелген, 2015 жылғы 21 қаңтарындағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 796 922,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 586 124,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 702,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4 611,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 200 485,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 799 903,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 23 642,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 33 249,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9 607,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26 622,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26 622,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   В. Бездольный
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ С.Ф. Рахметова
2015 жылғы 19 қазан
Мәслихаттың
2015 жылғы 19 қазандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 19 октября 2015 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2015 года № 5956
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 87 "О бюджете Денисовского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5274, опубликовано 21 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 796 922,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 586 124,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5 702,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 611,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 200 485,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 799 903,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 642,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 249,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 607,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26 622,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26 622,9 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 В. Бездольный
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
19 октября 2015 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 октября 2015 года
№ 94
Приложение 1
к решению маслихата