Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 293 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 5379 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағына, 106-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4123516,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39372,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39372,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 41140 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-2 тармақпен толықтырылсын:
"7-2. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 2014 жылы облыстық бюджеттен бөлiнген нысаналы даму трансфертінiң пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын жергiлiктi бюджеттің қалдықтары есебiнен 19725,9 мың теңге сомасына пайдалану (толық пайдалану) қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         А. Бисембаев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________Г. Жидебаева
2015 жылғы 19 ақпан
Мәслихаттың
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 293 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2015 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 февраля 2015 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2015 года № 5379. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии с пунктом 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнение:
подпункты 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 4123516,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39372,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39372,9 тысячи тенге.";
пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2015 год в сумме 41140 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 7-2 следующего содержания:
"7-2. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено использование (доиспользование) неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевого трансферта на развитие выделенных из областного бюджета в 2014 году за счет остатков местного бюджета в сумме 19725,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        А. Бисембаев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
__________________Г. Жидебаева
19 феварля 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 19 февраля 2015 года № 293
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 283
Бюджет Житикаринского
района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы