2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 383 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 6095 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 мамырдағы № 161 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 11.05.2015 № 161 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың қоса берілген тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері;
2) қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары: қоғамдық жұмыстардың бір қатысушысының жұмыс уақыты ұзақтығы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында көзделген шектеулерді ескере отырып, аптасына 40 сағаттан аспайтын, екі демалыс күні бар, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен;
3) қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбегіне ақы төлеу аудандық бюджет қаражаты есебінен айына бір жарым айлық жалақының ең төменгі мөлшерінде бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген мөлшерде әлеуметтік салықты және Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдарды төлеуге, жыл сайынғы ақы төленетін еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдеріне, қоғамдық жұмыстардың қатысушыларына тиесілі жалақыны есептеу және төлеу бойынша екінші деңгейдегі банктердің қызметтері үшін комиссиялық сыйақылар төлеуге арналған шығыстар аудандық бюджет қаражаты есебінен өтелетіні белгіленсін.
3. "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулымен бекітілген ұйымдар көрсететін жұмыстар мен қызметтерге ақы төлеу кезінде қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерін ескерсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданының әкімі А. Ибраев
Әкімдіктің
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 383 қаулысымен
бекітілген
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
1
"Жітіқара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
2
"Жітіқара ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, жұмыстар жүргізуде күнделікті көмек көрсету - 7840 сағат
3
"Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Жітіқара қаласы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 117120 сағат
4
"Жітіқара ауданының Аққарға ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Аққарға ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4000 сағат
5
"Жітіқара ауданының Большевик ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тургеновка ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 6112 сағат
6
"Жітіқара ауданының Волгоград ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Волгоград ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
7
"Жітіқара ауданының Забелов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Забелов ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 6048 сағат
8
"Жітіқара ауданының Милютин ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Милютин ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 2472 сағат
9
"Жітіқара ауданының Мүктікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Мүктікөл ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 1648 сағат
10
"Жітіқара ауданының Пригородный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Пригородный ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 9880 сағат
11
"Жітіқара ауданының Приречный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Приречный ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 2064 сағат
12
"Жітіқара ауданының Степной ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Степной ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 4064 сағат
13
"Жітіқара ауданының Тимирязев ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тимирязев ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 1728 сағат
14
"Жітіқара ауданының Тоқтаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Тоқтаров ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 7808 сағат
15
"Жітіқара ауданының Чайковский ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Чайковский ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 5880 сағат
16
"Жітіқара ауданының Шевченковка ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Шевченковка ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 3328 сағат
17
"Жітіқара ауданының Ырсай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердің алдын ала кәсіптік даярлаудан өтуін талап етпейтін, Ырсай ауылы аумағын жинауда, абаттандыру мен көгалдандыруда күнделікті көмек көрсету - 3904 сағат

Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 9 декабря 2015 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2015 года № 6095. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 11 мая 2016 года № 161
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Житикаринского района Костанайской области от 11.05.2016 № 161.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2016 год;
2) конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа;
3) оплату труда участников общественных работ в размере полутораминимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
2. Определить, что расходы на уплату социального налога и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования в размере, установленном действующим законодательством Республики Казахстан, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска, уплату комиссионных вознаграждений за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы, причитающейся участникам общественных работ, возмещаются за счет средств районного бюджета.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" учесть виды и объемы общественных работ при оплате работ и услуг, оказываемых организациями, утвержденными настоящим постановлением.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Житикаринского района А. Ибраев
Утвержден
постановлением акимата
от 9 декабря 2015 года
№ 383
Перечень организаций, в которых будут организованы общественные работы, виды и объемы общественных работ на 2016 год
Наименование организации
Виды и объемы
общественных работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Житикаринского района"
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
2
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Житикаринского района"
Ежедневная помощь в проведении работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника, - 7840 часов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории города Житикары, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 117120 часов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аккарга Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Аккарга, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 4000 часов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Большевистского сельского округа Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тургеновка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 6112 часов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Волгоградское Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Волгоградское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима села Забеловка Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Забеловка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 6048 часов
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Милютинка Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Милютинка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 2472 часа
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Муктикольского сельского округа Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Муктиколь, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 1648 часов
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Пригородное Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Пригородное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 9880 часов
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Приречное Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Приречное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 2064 часа
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Степное Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Степное, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 4064 часа
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тимирязево Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тимирязево, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 1728 часов
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Тохтаровского сельского округа Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Тохтарово, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 7808 часов
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Чайковское Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Чайковское, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 5880 часов
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шевченковка Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке, благоустройстве и озеленении территории села Шевченковка, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 3328 часов
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ырсай Житикаринского района"
Ежедневная помощь в уборке благоустройстве и озеленении, территории села Ырсай, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника, - 3904 часа