Мәслихаттың 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 "Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 395 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 6178 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 70 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 21.11.2016 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 "Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-14 тіркелген, 2005 жылғы 30 шілдеде "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкасына" деген сөз "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің № 1, 2, 3, 4 қосымшаларында қазақ тіліндегі бүкіл мәтін бойынша "ставкасына" деген сөз "мөлшерлемесіне" деген сөзбен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.
_________________ С. Жакупов
2015 жылғы 21 желтоқсан
"Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.
___________________ Е. Ермухамедов
2015 жылғы 21 желтоқсан

О внесении изменений в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 декабря 2015 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 января 2016 года № 6178. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 ноября 2016 года № 70
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21.11.2016 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-10-14, опубликовано 30 июля 2005 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
в заголовке указанного решения и по всему тексту на казахском языке слово "ставкасына" заменить словом "мөлшерлемесіне";
в приложениях № 1, 2, 3, 4 к указанному решению по всему тексту на казахском языке слово "ставкасына" заменить словом "мөлшерлемесіне";
текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя государственного
учреждения "Отдел земельных отношений
акимата Житикаринского района"
__________________ С. Жакупов
21 декабря 2015 года
И.о. руководителя республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Житикаринскому району"
__________________ Е. Ермухамедов
21 декабря 2015 года