Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 19 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 150 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 желтоқсанда № 6028 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 19 «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда «Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес жоғарыда көрсетілген қаулының 12-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғазиз Ғұмарұлы Ахметчинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі                                Ж. Бисимбаев
Әкімдіктің
2015 жылғы 2 қарашадағы
№ 150 қаулысына 1-қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 19 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер
есебінен қаржыландырылатын Қамысты ауданының мектепке
дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Дружба негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Дружба ауылы
22
12740
үш жасқа дейін-4000
үш жастан бастап-4500
2
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Жайылма орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Жайылма ауылы
22
12740
үш жасқа дейін-5400
үш жастан бастап-6000
3
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Талдыкөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Талдыкөл ауылы
18
12740
үш жасқа дейін-6289
үш жастан бастап-6659
4
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің «Ақбота» бөбекжай» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қарабатыр ауылы
40

О внесении изменений в постановление акимата Камыстинского района от 19 февраля 2015 года № 19 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 2 ноября 2015 года № 150. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 декабря 2015 года № 6028
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 19 февраля 2015 года № 19 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликовано 27 марта 2015 года в газете «Қамысты жаңалықтары-Камыстинские новости») следующие изменения:
приложения 12 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметчина Газиза Гумаровича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 сентября 2015 года.
Аким района                                Ж. Бисимбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 2 ноября 2015 года № 150
Приложение 1
к постановлению акимата
от 19 февраля 2015 года № 19
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Камыстинского
района на 2015 год, финансируемых за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Дружбинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Дружба
22
12740
до трех лет - 4000
от трех лет - 4500
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Жайылминская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Жаилма
22
12740
до трех лет - 5400
от трех лет - 6000
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Талдыкольская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Талдыколь
18
12740
до трех лет - 6289
от трех лет - 6659
4
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Акбота» отдела образования акимата Камыстинского района», село Карабатыр
40

20123
үш жасқа дейін -4390
үш жастан бастап-5105
Әкімдіктің
2015 жылғы 2 қарашадағы
№ 150 қаулысына 2-қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 19 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын
Қамысты ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
2015 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққандағы бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Адай орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Адаевка ауылы
12
16473
үш жасқа дейін -6574
үш жастан бастап-7850
2
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Бестөбе орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Бестөбе ауылы
23
16473
үш жасқа дейін -3600
үш жастан бастап-4000
3
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бестау негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Аралкөл ауылы
10
9921
4
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №1 Қамысты орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
16
9921
5
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің №2 Қамысты орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Қамысты ауылы
60
16473
үш жасқа дейін -5500
үш жастан бастап-6000
6
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Клочков орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Клочково ауылы
19
16473
үш жасқа дейін -4800
үш жастан бастап-5000
7
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Краснооктябрь орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Арқа ауылы
40
16473
үш жасқа дейін -5500
үш жастан бастап-6000
8
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Ливанов орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Ливановка ауылы
20
16473
үш жасқа дейін -3373
үш жастан бастап-4200
9
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Свободный негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Свободное ауылы
8
9921
10
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Орқаш негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Орқаш ауылы
7
9921
11
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Фрунзе орта мектебі» мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік мектепке дейінгі шағын орталық, Фрунзе ауылы
17
16473
үш жасқа дейін -4500
үш жастан бастап-4800
12
Қамысты ауданы
«Қамысты ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің «Айналайын» бөбекжайы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қамысты ауылы

20123
до трех лет - 4390
от трех лет - 5105
Приложение 2
к постановлению акимата
от 2 ноября 2015 года № 150
Приложение 2
к постановлению акимата
от 19 февраля 2015 года № 19
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого
финансирования и родительской платы в дошкольных организациях
образования Камыстинского района на 2015 год, финансируемых
за счет средств местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Адаевская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Адаевка
12
16473
до трех лет -6574
от трех лет - 7850
2
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Бестюбинская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Бестобе
23
16473
до трех лет -3600
от трех лет - 4000
3
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Бестауская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Аралколь
10
9921
4
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Камыстинская средняя школа № 1 отдела образования акимата Камыстинского района», село Камысты
16
9921
5
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Камыстинская средняя школа № 2 отдела образования акимата Камыстинского района» село Камысты
60
16473
до трех лет -5500
от трех лет - 6000
6
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Клочковская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Клочково
19
16473
до трех лет -4800
от трех лет - 5000
7
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Краснооктябрьская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Арка
40
16473
до трех лет -5500
от трех лет - 6000
8
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Ливановская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Ливановка
20
16473
до трех лет -3373
от трех лет - 4200
9
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Свободнинская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Свободное
8
9921
10
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении «Уркашская основная школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Уркаш
7
9921
11
Камыстинский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении «Фрунзенская средняя школа отдела образования акимата Камыстинского района», село Фрунзе
17
16473
до трех лет -4500
от трех лет -4800
12
Камыстинский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Айналайын» отдела образования акимата Камыстинского района», село Камысты