Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 324 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 5415 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109–бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 және 5-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2697862,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 743403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6458,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1939215,0 мың теңге;
2) шығындар – 2697942,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 55174,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71352,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16178,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55254,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55254,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен 80,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
оның ішінде, республикалық бюджеттен 77,4 мың теңге сомасында және облыстық бюджеттен 3,3 мың теңге сомасында бөлінген трансферттердің қайтарылымы.";
көрсетілген шешімінің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы                            Г. Ягодин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________И. Захария
"Қарабалық ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________А. Бектасов
Мәслихаттың
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 324 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 312 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2015 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 февраля 2015 года № 324. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2015 года № 5415
На основании статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликовано 15 января 2015 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1 и 5 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2697862,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 743403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8786,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1939215,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2697942,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55174,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71352,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16178,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55254,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55254,7 тысяч тенге;
дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен возврат целевых трансфертов из бюджета района в сумме 80,7 тысяч тенге:
в том числе возврат трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 77,4 тысяч тенге и из областного бюджета в сумме 3,3 тысяч тенге.";
приложения 1,5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата                        Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
________________И. Захария
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________А. Бектасов
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 февраля 2015 года № 324
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 312
Районный бюджет Карабалыкского
района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"