Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 370 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 5649 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 «Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Айна» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2435692,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 743403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6458,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 16770450,0 мың теңге;
2) шығындар – 2470831,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 56606,8 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 72784,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16178,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91746,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91746,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 78 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі ғимаратының жөндеуін аяқтауға;
2) Қособа бастауыш мектебін және Бөрлі орта мектебін ағымдағы жөндеуге;
3) аудандар және қалалар деңгейіне балалардың және жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеруді қамтамасыз ету және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмекті көрсету бойынша функцияларды беруге байланысты психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстауға;
4) аудандар және қалалар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы қамқоршы тәрбиелеушілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты қамқоршы тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 1 июня 2015 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2015 года № 5649
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 «О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликовано 15 января 2015 года в районной газете «Айна») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2435692,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 743403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8786,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1677045,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2470831,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56606,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72784,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16178,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91746,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91746,5 тысяч тенге.»;
пункты 78 указанного решения изложить в новой редакции;
«7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление трансфертов из областного бюджета, в том числе, на:
1) завершение капитального ремонта здания Карабалыкской средней школы имени Абая Кунанбаева;
2) на текущий ремонт Кособинской начальной школы и Бурлинской средней школы;
3) содержание кабинета психолого-педагогической коррекции в связи с передачей функций по обеспечению обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению на уровень районов и городов;
4) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов;
5) выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка, (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;

6) Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға;
7) аудан деңгейіндегі автомобиль жолдарын қысқы ұстауға;
8) Қостанай облысы Қарабалық ауданының Смирнов су дуалының бірінші биік өрінің № 14 су қоймасын қайта құруға;
9) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
10) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға;
11) Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде су құбырының таратушы топтарын қайта құруға.
8. Қарабалық ауданы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 9877,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Р. Кушекбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ И. Захария
«Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Бектасов
Мәслихаттың
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 370 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 312 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

6) увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
7) зимнее содержание автомобильных дорог районного значения;
8) реконструкцию скважины № 14 первого подъема Смирновского водозабора Карабалыкского района Костанайской области;
9) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
10) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
11) реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Карабалык Карабалыкского района.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2015 год в сумме 9877,0 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Р. Кушекбаева
Секретарь
районного маслихата                        Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Отдел финансов
акимата Карабалыкского района»
________________ И. Захария
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района»
________________ А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
от 1 июня 2015 года № 370
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 312
Районный бюджет Карабалыкского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы