Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 383 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5818 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 441 244,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 743 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 458,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8 786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 682 597,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 476 384,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 56 606,8 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 72 784,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16 178,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91746,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –91746,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 78-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі ғимаратының жөндеуін аяқтауға;
2) Қособа бастауыш мектебін және Бөрлі орта мектебін ағымдағы жөндеуге;
3) аудандар және қалалар деңгейіне балалардың және жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеруді қамтамасыз ету және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмекті көрсету бойынша функцияларды беруге байланысты психологиялық-педагогикалық түзету кабинетін ұстауға;
4) аудандар және қалалар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы қамқоршы тәрбиелеушілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты қамқоршы тәрбиелеушілерге берілген баланы (балаларды) ұстауға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5818
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликовано 15 января 2015 года в районной газете "Айна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 441 244,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 743 403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 786,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 682 597,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 476 384,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 606,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 784,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 178,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91 746,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 746,5 тысяч тенге.";
пункты 78 указанного решения изложить в новой редакции;
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление трансфертов из республиканского и областного бюджетов, в том числе, на:
1) завершение капитального ремонта здания Карабалыкской средней школы имени Абая Кунанбаева;
2) на текущий ремонт Кособинской начальной школы и Бурлинской средней школы;
3) содержание кабинета психолого-педагогической коррекции в связи с передачей функций по обеспечению обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению на уровень районов и городов;
4) содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов;

5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге;
6) "Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина - Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге;
7) Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға;
8) аудан деңгейіндегі автомобиль жолдарын қысқы ұстауға;
9) аудан деңгейіндегі автомобиль жолдарының ағымды жөндеуге;
10) Қостанай облысы Қарабалық ауданының Смирнов су дуалының бірінші биік өрінің № 14 су қоймасын қайта құруға;
11) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
12) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға;
13) Қарабалық ауданы Қарабалық кентінде су құбырының таратушы топтарын қайта құруға.
8. Қарабалық ауданы жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 5 837,0 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімі мынадай мазмұндағы 8–1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 2 167,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін;
көрсетілген трансферттердің бөлінуі Қарабалық ауданының әкімдігі қаулысының негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімінің 15-қосымшалары осы шешімінің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрайымы               М. Тукпатуллина
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ И. Захария
18.08.2015 жыл
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А. Бектасов
18.08.2015 жыл
Мәслихаттың

5) выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка, (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
6) на приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан"
7) увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
8) зимнее содержание автомобильных дорог районного значения;
9) текущий ремонт автомобильных дорог районного значения;
10) реконструкцию скважины № 14 первого подъема Смирновского водозабора Карабалыкского района Костанайской области;
11) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
12) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
13) реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Карабалык Карабалыкского района.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карабалыкского района на 2015 год в сумме 5 837,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения на 2015 год в сумме 2 167,2 тысяч тенге;
распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Карабалыкского района.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии           М. Тукпатуллина
Секретарь районного маслихата              Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Карабалыкского района"
_____________ И. Захария
18.08.2015 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Карабалыкского района"
______________А. Бектасов
18.08.2015 года
Приложение 1
к решению маслихата

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16178,0
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
35139,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
35139,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
35139,7
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 383 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 312 шешіміне 5-қосымша
2015 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi-мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Белоглин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Есенкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Қостанай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Станционный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Тоғызақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
123
"Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтiп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
9
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Бөрлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Қарабалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Новотроицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Победа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Славен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
123
"Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
013
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123
"Қарабалық кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16178,0
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
35139,7
01
Остатки бюджетных средств
35139,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
35139,7
Приложение 2
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года
№ 383
Приложение 2
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 312
Перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2015 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоглинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Боскольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенкольского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Кустанайского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Станционного сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тогузак"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Урнекского сельского округа"
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
9
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Бурлинского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабалыкского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Новотроицкого сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Побединского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Славенского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
123
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа"
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабалык"

040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"