Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 "Қарабалық ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 400 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 5952 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106–бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 312 «Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5284 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Айна» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қарабалық ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2439713,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 743403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6458,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 8786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1681066,4 мың теңге;
2) шығындар – 2474853,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 56606,8 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 72784,8 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 16178,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -91746,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91746,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімі мынадай мазмұндағы 8–2-тармағымен толықтырылсын:
«8-2. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жануарлардың энзоотикалық ауруларының профилактикамен жөнінде ветеринариялық іс-шаралар өткізуге облыстық бюджеттен берілетін трансферт көзделгені ескерілсін.»;
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         В. Книга
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
«Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ И. Захария
20 қазан 2015 жыл
«Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ А. Бектасов
20 қазан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 400 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 312 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2015 года № 5952
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 312 «О районном бюджете Карабалыкского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5284, опубликовано 15 января 2015 года в районной газете «Айна») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2439713,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 743403,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6458,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8786,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1681066,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2474853,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56606,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72784,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16178,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -91746,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91746,5 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 8-2 следующего содержания:
«8-2. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрен трансферт из областного бюджета на проведение ветеринарных мероприятий по профилактике энзоотических болезней животных.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        В. Книга
Секретарь
районного маслихата                        Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел финансов
акимата Карабалыкского района»
________________ И. Захария
20 октября 2015 года
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района»
________________ А. Бектасов
20 октября 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 20 октября 2015 года № 400
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 312
Районный бюджет Карабалыкского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы