Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 "Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 267 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5470 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 "Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5283 тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2616415,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 749294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7955,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1856785,0 мың теңге;
2) шығындар – 2616542,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 44614,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54465,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9851,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатыноперациялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -44741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44741,7 мың теңге.";
3-тармағының 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;";
3-тармағының 8) тармақшасы алып тасталсын;
3-тармағы мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға;
10) азаматтық халық актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
___________  З. Жетпіспаева

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 "О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5470
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 "О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2616415,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 749294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7955,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1856785,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2616542,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44614,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54465,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9851,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -44741,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44741,7 тысяча тенге.";
подпункт 7) пункта 3 изложить в новой редакции:
"7) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
подпункт 8) пункта 3 исключить;
пункт 3 дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
10) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния.";
приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        В. Журжа
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
__________   З. Жетписпаева