Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 "Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 1 маусымдағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 5650 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 252 «Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5283 тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтарда «Қарасу өңірі» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қарасу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2570029,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 749294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2381,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7955,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1810399,0 мың теңге;
2) шығындар – 2592350,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 44614,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 54465,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 9851,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– -66935,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66935,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 12 және 4-қосымшалары осы шешімнің 12 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Нұрпейісов
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_________________ З. Жетпісбаева
Мәслихаттың 2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 252 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 "О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 1 июня 2015 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2015 года № 5650
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 252 «О районном бюджете Карасуского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283, опубликовано 14 января 2015 года в газете «Қарасу өңірі») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2570029,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 749294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2381,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7955,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1810399,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2592350,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44614,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 54465,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9851,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66935,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66935,7 тысяч тенге.»;
приложения 12 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        А. Нурпеисов
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района»
_______________ З. Жетписбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 июня 2015 года № 283
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 252
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы