Әкімнің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 5917 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 13.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4525 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2014 жылдың 28 наурызында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"№ 530 сайлау учаскесі
Шекараларында: Янушевка ауылы.",
"№ 535 сайлау учаскесі
Шекараларында: Аққабақ ауылы.",
"№ 585 сайлау учаскесі
Шекараларында: Жақсылық ауылы." жойылсын;
№ 527, № 538, № 554, № 559, № 561, № 565, № 586 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
ауданының әкімі
Т. Исабаев
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ В. Панин
Қостанай ауданы әкімінің
2015 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 1 шешіміне қосымша
"№ 527 сайлау учаскесі
Шекараларында: Янушевка ауылы, Владимировка ауылы: Рабочая, Пушкин, Ленин, Советская, К. Маркс, Степная, Дорожная, Мичурин, Школьная, Студенческая, Строительная, Олимпийская, Элеваторная, Октябрьская, Терешкова, 1 мая көшелері.";
"№ 538 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ждановка ауылы, Аққабақ ауылы.";
"№ 554 сайлау учаскесі
Затобол кентінің шекараларында: Попович тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Чапаев тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Красноармейская тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 30/1, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, Терешкова тақ жақ 15, 15/1, 15/2, 15/3 көшелері.";
"№ 559 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 21 сентября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 сентября 2015 года № 5917. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костанайского района от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4525, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
"Избирательный участок № 530
В границах: села Янушевка.",
"Избирательный участок № 535
В границах: села Аккабак.",
"Избирательный участок № 585
В границах: села Жаксылык." исключить;
избирательные участки № 527, № 538, № 554, № 559, № 561, № 565, № 586 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайского района
Т. Исабаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Костанайской
районной избирательной
комиссии
_________________ В. Панин
Приложение
к решению акима
Костанайского района
от 21 сентября 2015 года № 1
"Избирательный участок № 527
В границах: села Янушевка, села Владимировка: улицы Рабочая, Пушкина, Ленина, Советская, К.Маркса, Степная, Дорожная, Мичурина, Школьная, Студенческая, Строительная, Олимпийская, Элеваторная, Октябрьская, Терешковой, 1 мая.";
"Избирательный участок № 538
В границах: села Ждановка, села Аккабак.";
"Избирательный участок № 554
В границах поселка Затобольск: улицы Поповича нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Чапаева нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, Красноармейская нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31/1, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30А, 30/1, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, Терешковой нечетная сторона 15, 15/1, 15/2, 15/3.";
"Избирательный участок № 559

Затобол кентінің шекараларында: Озерная тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Ленин жұп жақ 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, тақ жақ 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, Павлов тақ жақ 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 40 лет Октября жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Жамбыл жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Дорожная тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Механизатор 7, 9 көшелері, Строительный 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, Павлов, Пионер, Куйбышев, Озерный, Ленин тұйық көшелері.";
"№ 561 сайлау учаскесі
Затобол кентінің шекараларында: Калинин жұп жақ 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Озерный тақ жақ 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, жұп жақ 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Советская тақ жақ 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, жұп жақ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, Ленин тақ жақ 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 511/1, жұп жақ 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, Победа тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, жұп жақ 2, 4, 6, 8, Павлов тақ жақ 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171 173, жұп жақ 74/1, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 40 лет Октября тақ жақ 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, жұп жақ 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68,70, Почтовая 12, 13, 15, 17, 20, 22, 22/1, Жамбыл тақ жақ 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63 жұп жақ 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, Дорожная тақ жақ 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, жұп жақ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, Попович тақ жақ 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, жұп жақ 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, Школьная тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, жұп жақ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 22/1, 24/1, 42 көшелері, Школьный, Почтовый тұйық көшелері.";
"№ 565 сайлау учаскесі

В границах поселка Затобольск: улицы Озерная нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, Ленина четная сторона 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, нечетная сторона 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, Советская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, Павлова нечетная сторона 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 40 лет Октября четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, Джамбула четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Дорожная нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Механизаторов 7, 9, переулки Строительный 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, Павловский, Пионерский, Куйбышевский, Озерный, Ленина.";
"Избирательный участок № 561
В границах поселка Затобольск: улицы Калинина четная сторона 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, Озерная нечетная сторона 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, четная сторона 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, Советская нечетная сторона 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65,67, 67А, четная сторона 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, Ленина нечетная сторона 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 511/1, четная сторона 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, Победы нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, четная сторона 2, 4, 6, 8, Павлова нечетная сторона 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, четная сторона 74/1, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102а, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 40 лет Октября нечетная сторона 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, четная сторона 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68,70, Почтовая 12, 13, 15, 17, 20, 22, 22/1, Джамбула нечетная сторона 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, четная сторона 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, Дорожная нечетная сторона 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, четная сторона 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, Поповича нечетная сторона 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, четная сторона 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, Школьная нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, четная сторона 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 22/1, 24/1, 42, переулки Школьный, Почтовый.";
"Избирательный участок № 565

Затобол кентінің шекараларында: Водник 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 20, 22, 26, 26/2, 27, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, Дорожник тақ жақ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 33, 37, 39, 41, 43, 45 жұп жақ 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, Строитель 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/9, 40/3, 40/4 шағын аудандары, Школьная 40/3, 48, 50, 52, 52/2, 63, 65, 65/1, Калинин 75, Терешкова жұп жақ 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40/1 көшелері.";
"№ 586 сайлау учаскесі
Шекараларында: Половниковка ауылы, Жақсылық ауылы.".

В границах поселка Затобольск: микрорайоны Водник 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 14, 15, 20, 22, 26, 26/2, 27, 32, 33, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, Дорожник нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 33, 37, 39, 41, 43, 45, четная сторона 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38, 40, 42, 44, Строитель 20, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/9, 40/3, 40/4, улицы Школьная 40/3, 48, 50, 52, 52/2, 63, 65, 65/1, Калинина 75, Терешковой четная сторона 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40/1.";
"Избирательный участок № 586
В границах: села Половниковка, села Жаксылык.".