Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Қостанай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 334 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 5959 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109111-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 259 "Қостанай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5295 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 4863833,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2582753,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12502,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 19244,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2249334,5 мың теңге;
2) шығындар - 5009621,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 85798,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 103663,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 17865,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -231585,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -231585,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде қалалар және аудан деңгейінде оның ағымдағы шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен патронат тәрбиешілерге еңбекақылары бойынша функциясын беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға облыстық бюджеттен 16341,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдерге облыстық бюджеттен 149,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О районном бюджете Костанайского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2015 года № 5959
В соответствии со статьями 106109111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 259 "О районном бюджете Костанайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5295, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 4863833,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2582753,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 12502,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 19244,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 2249334,5 тысячи тенге;
2) затраты - 5009621,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 85798,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 103663,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 17865,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -231585,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -231585,7 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов и городов в сумме 16341,1 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 149,0 тысяч тенге.";
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:

"18. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 67506,8 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық есептік көрсеткіштеріне дейін ұлғайтуға 1450,9 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 27-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"27-2. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штат санын ұстауға 1492,7 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 27-1227-1327-14-тармақтарымен толықтырылсын:
"27-12. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 115,8 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
27-13. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде күтілетін кіріс бөлігінің орындалмауына байланысты ысырапты өтеуге 10913,3 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
27-14. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 500,0 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы         В. Семейкин
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы     А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ З. Кенжегарина
20 қазан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 334 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

"18. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сумме 67506,8 тысяч тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей, в сумме 1450,9 тысяч тенге.";
пункт 27-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"27-2. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния в сумме 1492,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 27-1227-1327-14 следующего содержания:
"27-12. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 115,8 тысяч тенге.
27-13. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на компенсацию потерь связанных с ожидаемым невыполнением доходной части в сумме 10913,3 тысяч тенге.
27-14. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 500,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата          В. Семейкин
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
_____________ З. Кенжегарина
20 октября 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 334
Приложение 1
к решению маслихата