Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 544 "Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 744 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 6186 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 248 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 03.05.2016 № 248 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 554 "Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5983 болып тіркелген, "Арна" газетінде 2015 жылдың 19 қарашасында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережесіндегі:
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Заңды тұлғаның орналасқан жері: 111112, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай ауданы, Надеждинка ауылы, Гагарин көшесі, 48 үй.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Т. Исабаев

О внесении изменения в постановление акимата Костанайского района от 13 октября 2015 года № 554 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 744. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 января 2016 года № 6186. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 3 мая 2016 года № 248
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 03.05.2016 № 248.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайского района от 13 октября 2015 года № 554 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5983, опубликовано в газете "Арна" 19 ноября 2015 года) следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района", утвержденным указанным постановлением:
пункт 9 на государственном языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Т. Исабаев