Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 339 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5823 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2072627,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 501506,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3799,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 9269,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1558053,1 мың теңге;
2) шығындар – 2083835,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9434,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8404,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20642,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20642,0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Гизбрехт
Аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ С. Хабалкина
18 тамыз 2015 жыл
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________ Г. Айсенова
18 тамыз 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 339 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5823
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5282, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2072627,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 501506,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3799,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9269,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1558053,1 тысячи тенге;
2) затраты – 2083835,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9434,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 17838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8404,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20642,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20642,0 тысячи тенге.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        М. Гизбрехт
Секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
_____________ С. Хабалкина
18 августа 2015 года
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
__________ Г. Айсенова
18 августа 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года
№ 339
Приложение 1
к решению маслихата