Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 348 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 5958 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 «Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда «Меңдіқара үні» аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2083654,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 510506,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3799,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12269,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1557080,1 мың теңге;
2) шығындар – 2094862,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9434,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8404,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20642,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20642,0 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Гизбрехт
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
«Меңдіқара ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ С. Хабалкина
20 қазан 2015 жыл
«Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Г. Айсенова
20 қазан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 348 шешіміне қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 октября 2015 года № 5958
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 «О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5282, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете «Меңдіқара үні») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2083654,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 510506,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3799,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12269,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1557080,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2094862,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9434,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 17838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8404,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20642,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20642,0 тысячи тенге.».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        М. Гизбрехт
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел финансов
Мендыкаринского района»
_____________ С. Хабалкина
20 октября 2015 года
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района»
_____________ Г. Айсенова
20 октября 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 348
Приложение 1
к решению маслихата