Науырзым ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 136 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 мамырда № 5617 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1,  2 қосымшаларынасәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Ж. Айсағалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Даиров
Әкімдіктің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 136 қаулысына
1 қосымша
Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық
бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын -орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Балапан» Бөбекжай- бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
55
15667
5000
6000
2
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Бөбекжай-бақша «Балдырған»» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
20
15667
5000
6000
Әкімдіктің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 136 қаулысына
2 қосымша
Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет
есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Балабақша
Шағын -орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Бөбекжай-бақша» «Балдырған» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
95
20032
5000
6000
2
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Айгөлек» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Дәмді ауылы
25
20032
4000
4000
3
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Нұрбөбек» Бөбекжай- бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Буревестник ауылы
45
20032
4000
4000
4
«Науырзым ауданы білім беру бөлімінің «Балдәурен» бөбекжай-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Өлеңді ауылы
25
20032
4000
5500
5
«Науырзым ауданы әкімдігінің «Қызғалдақ» бөбекжай- бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Шилі ауылы
25
20032
4000
4000

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Наурзумском районе на 2015 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 4 мая 2015 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 мая 2015 года № 5617
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2015 год согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айсагалиева Е.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Даиров
Приложение 1
к постановлению акимата
от 4 мая 2015 года
№ 136
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях образования Наурзумского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов
из республиканского бюджета
п/п
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясель ные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие «Ясли-сад «Балапан» отдела образования Наурзумского района» село Караменды
55
15667
5000
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли- сад «Балдырган» отдела образования Наурзумского района» село Караменды
20
15667
5000
6000
Приложение 2
к постановлению акимата
от 4 мая 2015 года
№ 136
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях образования Наурзумского района на 2015 год,
финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясель ные группы
дошкольные группы
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли- сад «Балдырган» отдела образования Наурзумского района» село Караменды
95
20032
5000
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли- сад «Айголек» отдела образования Наурзумского района» село Дамды
25
20032
4000
4000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Нурбобек» отдела образования Наурзумского района село Буревестник
45
20032
4000
4000
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Балдәурен» отдела образования Наурзумского района» село Уленды
25
20032
4000
4000
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад «Кызгалдак» акимата Наурзумского района село Шили
25
20032
4000
4000