Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 350 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада № 5999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 «Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5276 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Науырзым тынысы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1680741,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 178711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5753,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 445,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1495832,1 мың теңге;
2) шығындар – 1695226,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6565,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8919,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21050,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21050,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2505,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14637,3 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ
«Науырзым ауданының экономика,
қаржы және кәсіпкерлік бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
2015 жылғы 6 қараша
Мәслихаттың
2015 жылғы 6 қарашадағы
№ 350 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 1-қосымша
Науырзым ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 263 "О районном бюджете Наурзумского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 6 ноября 2015 года № 350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 ноября 2015 года № 5999
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 263 «О районном бюджете Наурзумского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5276, опубликовано 13 января 2015 года в газете «Науырзым тынысы») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1680741,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 178711,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5753,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 445,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1495832,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1695226,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21050,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21050,5 тысяч тенге:
поступление займов – 8919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2505,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14637,3 тысяч тенге.».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики,
финансов и предпринимательства
Наурзумского района»
________________ Н. Дехтярева
6 ноября 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 6 ноября 2015 года № 350
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 263
Бюджет Наурзумского района на 2015 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы