Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 6107 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 401 595,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 515 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 462,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 912,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша –2 869 721,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 449 531,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 272 744,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 282 396,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 652,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 320 680,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 320 680,5 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 280 650,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 652,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 682,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 06.12.2016 № 62 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді).
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 1 245 040 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 1 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған кент, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6-1. 2016 жылға арналған Сарыкөл ауданының ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөліп тарату 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 22 декабря 2015 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2015 года № 6107
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 401 595,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 515 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 462,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 912,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 869 721,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3 449 531,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 272 744,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 282 396,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 652,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -320 680,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 320 680,5 тысяч тенге;
поступления займов – 280 650,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9 652,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 682,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 06.12.2016 № 62 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрено на 2016 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 1 245 040 тысяч тенге в бюджет района.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка, села, сельского округа на 2016 год, согласно приложению 5.
6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами Сарыкольского района на 2016 год, согласно приложению 6.

Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 06.06.2016 № 27 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізілді).
7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысының м.а. С. Дутпаев
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Т. Лысяк
22.12.2015 ж.
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ А. Вилямов
22.12.2015 ж.
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 288 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 06.06.2016 № 27 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной сессии,
и.о. секретаря районного маслихата С. Дутпаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
_____________ Т. Лысяк
22.12.2015 г.
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Сарыкольского района"
_____________ А. Вилямов
22.12.2015 г.
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 288
Бюджет Сарыкольского района на 2016 год