Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 259 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 5421 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 476 918,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 573 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 840,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 893 305,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 478 841,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 39 286,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 53 514,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 228,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41 209,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 209,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қырық сегізінші, кезектен тыс
сессияның төрайымы                         О. Тарасова
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушысы                        Т. Ибрашев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ В. Ересько
27 ақпан 2014 жыл
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 февраля 2015 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 марта 2015 года № 5421
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5278, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 476 918,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 573 373,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 840,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 893 305,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 478 841,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 286,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 228,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 209,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 209,1 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сорок восьмой,
внеочередной сессии                        О. Тарасова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Т. Ибрашев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
______________ В. Ересько