2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 39 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 наурызда № 5431 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Таран ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1 және 2-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау, аудан әкімінің орынбасары Д.М. Акуловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
Таран ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 24 февраля 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2015 года № 5431
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Тарановского района на 2015 год согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Акулова Д.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района                                Б. Утеулин
Приложение 1
к постановлению акимата
Тарановского района

2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 39 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаттары есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Таран
ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарындағы айына (теңге) жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарындағы айына (теңге) ата-ананың ақы төлеу мөлшері
1
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Апанов негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
20
11794,5
2
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Притобольское негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
21
11794,5
3
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Асенкритов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
13
11794,5
4
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Красносельск орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
18
11794,5
5
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің № 1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
20
11794,5
6
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Юбилейное орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын-орталығы
27
11794,5
7
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Набережный орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі толық күнді шағын-орталығы
8
11794,5
8
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің Б.Майлин атындағы Таран орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі мектепке дейінгі тәрбиелеу толық күнді шағын орталығы
32
11794,5
9
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігінің «Таран бала-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
15975
үш жылға дейін 4500
үш жылдан кейін 5500
10
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігінің «Калинин бала-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50

от 24 февраля 2015 года
№ 39
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях образования Тарановского района на 2015 год,
финансируемых за счет целевых трансфертов
из республиканского бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Апановская основная школа отдела образования акимата Тарановского района»
20
11794,5
2
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Притобольская основная школа отдела образования акимата Тарановского района»
21
11794,5
3
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Асенкритовская средняя школа отдела образования акимата Тарановского района»
13
11794,5
4
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Красносельская средняя школа отдела образования акимата Тарановского района»
18
11794,5
5
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Тарановская средняя школа № 1 отдела образования акимата Тарановского района»
20
11794,5
6
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Юбилейная средняя школа отдела образования акимата Тарановского района»
27
11794,5
7
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Набережная средняя школа отдела образования акимата Тарановского района»
8
11794,5
8
Тарановский район
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении «Тарановская средняя школа имени Б.Майлина отдела образования акимата Тарановского района»
32
11794,5
9
Тарановский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тарановский детский сад» акимата Тарановского района»
40
15975
до трех лет -4500
от трех лет -5500
10
Тарановский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Калиниский детский сад» акимата Тарановского района»
50

27928
7000
11
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігінің «Май бала-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
23929
6600
Таран ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 39 қаулысына
2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаттары есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Рудный
қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарындағы айына (теңге) жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарындағы айына (теңге) ата-ананың ақы төлеу мөлшері
1
Таран ауданы
«Таран ауданы әкімдігінің «Калинин бала-бақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50

27928
7000
11
Тарановский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Майский детский сад» акимата Тарановского района»
90
23929
6600
Приложение 2
к постановлению акимата
Тарановского района
от 24 февраля 2015 года
№ 39
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Тарановского
района на 2015 год, финансируемых за счет средств
из местного бюджета
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Тарановский район
Государственное коммунальное казенное предприятие «Калининский детский сад» акимата Тарановского района»
50