2015 жылы Таран ауданы бойынша субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 шілдедегі № 187 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 5766 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м. а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10-тармағына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 9-нан 10 шілдеге дейін субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2015 жылы Таран ауданы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М. Сейдахметовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 25 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Б. Өтеулин
Таран ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 3 шілдедегі
№ 187 қаулысына қосымша
2015 жылы Таран ауданы бойынша
субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы
дақылдарын оңтайлы себу мерзімдері
№ р/с Субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарының атауы Себу мерзімдері
1
Жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тарановскому району в 2015 году
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 3 июля 2015 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2015 года № 5766
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом и. о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий с 9 по 10 июля 2015 года.
2. Определить оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Тарановскому району в 2015 году согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сейдахметова Р.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 апреля 2015 года.
Аким района                                Б. Утеулин
Приложение
к постановлению акимата
Тарановского района
от 3 июля 2015 года № 187
Оптимальные сроки сева субсидируемых
приоритетных сельскохозяйственных культур
по Тарановскому району в 2015 году
№ п/п Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур Сроки сева
1
Яровая пшеница