2016 жылға арналған ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 285 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 6060 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 131 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 131 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7, 20-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) қоса берiлiп отырған 2016 жылы жұмыссыздарға ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары;
2) қоғамдық жұмыстарға қатысушыларға еңбекақы төлеу мөлшері жергілікті бюджет қаражатынан нақты жұмыс істеген уақыт үшін тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген ең төменгі жалақының екі есе мөлшерінде бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде мыналар:
1) Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорына әлеуметтiк аударымдар, әлеуметтiк салық, ақысы төленетін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысының пайдаланылмаған күндері үшін өтемақы төлемдері жергілікті бюджеттен өтеледi;
2) жалақыны есептеу және төлеу бойынша екiншi деңгейдегi банк қызметтерi үшiн комиссиялық сыйақы төлеу шығындары шартпен белгiленген мөлшерде жергілікті бюджеттен өтеледi деп белгіленсін.
3. "Таран ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру кезінде осы қаулыны басшылыққа алсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Таран ауданының әкімі Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ
Таран ауданының прокуроры
______________ М. Шалабаев
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Қостанай облысы
Әділет департаменті Таран
ауданының сот актілерін орындау
жөніндегі аумақтық бөлімі"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ М. Қасымов
Таран аудандық
сотының төрағасы
______________ Ж. Мирзалиев
Таран ауданы әкімдігінің

Об организации оплачиваемых общественных работ на 2016 год
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 18 ноября 2015 года № 285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2015 года № 6060. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 15 апреля 2016 года № 131
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 15.04.2016 № 131 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, организуемых для безработных в 2016 году;
2) размер оплаты труда участников общественных работ в двукратном размере минимальной заработной платы, установленной законом о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год, за фактически отработанное время, из средств местного бюджета.
2. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования, социальный налог, компенсационные выплаты за неиспользованные дни оплачиваемого ежегодного трудового отпуска возмещаются из местного бюджета;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором, возмещаются из местного бюджета.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Тарановского района" руководствоваться данным постановлением при организации общественных работ на 2016 год.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Тарановского района Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО
Прокурор
Тарановского района
___________________ М. Шалабаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Территориальный отдел по
исполнению судебных актов
Тарановского района
Департамента юстиции
Костанайской области
Министерства Юстиции
Республики Казахстан"
___________________ М. Касымов
Председатель Тарановского
районного суда
___________________ Ж. Мирзалиев
Утверждено
постановлением акимата
Тарановского района

2015 жылғы 18 қарашадағы
№ 285 қаулысымен
бекітілген
2016 жылы жұмыссыздарға ұйымдастырылатын ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары
р/с
Кәсіпорын атауы
Жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі (сағат)
Жұмыстардың нақты жағдайлары
1
"Таран ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.

от 18 ноября 2015 года
№ 285
Перечень
организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных
работ, организуемых для безработных в 2016 году
п/п
Наименование предприятия
Виды работ
Объемы работ (часы)
Конкретные условия работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Тарановского сельского округа"
Помощь в уборке территории и благоустройстве сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.

49200
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
2
"Асенкритов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.
5968
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
3
"Евгенов ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.
3040
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
4
"Павлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттан дыруда көмек көрсету.
11936
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
5
"Приозерное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.
2704
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
6
"Новоильинов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.
17174
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
7
"Майский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала
кәсiптiк даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, ауылдық округтiң аймағын жинауда және абаттандыруда көмек көрсету.

49200
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Асенкритовского сельского округа"
Помощь в уборке территории и благоустройстве сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
5968
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
3
Государственное учреждение "Аппарат акима села Евгеновка"
Помощь в уборке территории и благоустройстве села, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
3040
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Павловского сельского округа"
Помощь в уборке территории и благоустройстве сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
11936
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
5
Государственное учреждение "Аппарат акима села Приозерное"
Помощь в уборке территории и благоустройстве села, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника
2704
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоильиновского сельского округа"
Помощь в уборке территории и благоустройстве сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
17174
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
Помощь в уборке территории и благоустройстве сельского округа, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.

40200
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
14
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қостанай облысы Әділет департаменті Таран ауданының сот актілерін орындау жөніндегі аумақтық бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету;
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету.
3936
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
15
"Қостанай облысының Таран аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету;
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету.
5904
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.
16
"Таран ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, құжаттаманы өңдеу бойынша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету;
Қызметкердiң алдын ала кәсiптік даярлаудан өтуiн талап етпейтiн, қосымша жұмыстарды жүргізуде күнделікті көмек көрсету.
3936
Қоғамдық жұмыстарға бiр қатысушының жұмыс уақытының ұзақтығы - Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасында қарастырылған шектеулердi ескере келiп, аптасына 40 сағаттан көп емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен.

40200
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
14
Государственное учреждение "Территориальный отдел по исполнению судебных актов Тарановского района Департамента юстиции Костанайской области Министерства Юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи при обработке архивных материалов (сортировке, подшивке и нумерации документов), не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
Технические работы по обработке различной документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
3936
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
15
Государственное учреждение "Тарановский районный суд"
Оказание помощи при обработке архивных материалов (сортировке, подшивке и нумерации документов), не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
Технические работы по обработке различной документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
5904
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.
16
Государственное учреждение "Прокуратура Тарановского района"
Оказание помощи при обработке архивных материалов (сортировке, подшивке и нумерации документов), не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
Технические работы по обработке различной документации, не требующая предварительной профессиональной подготовки работника.
3936
Продолжительность рабочего времени одного участника общественных работ – не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа.