Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 286 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 308 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 6133 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 132 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5, 7-баптарына сәйкес Таран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 286 "2016 жылға халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6059 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсанда "Маяк" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 2), 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар;";
1-тармақтың 15) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин

О внесении изменений в постановление акимата района от 18 ноября 2015 года № 286 "Об определении целевых групп населения в 2016 году"
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 января 2016 года № 6133. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 15 апреля 2016 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарановского района Костанайской области от 15.04.2016 № 132 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Тарановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тарановского района от 18 ноября 2015 года № 286 "Об определении целевых групп населения в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6059, опубликовано 24 декабря 2015 года в газете "Маяк") следующие изменения:
подпункты 2), 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;";
подпункт 15) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Утеулин