2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 ақпандағы № 64 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 5472 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының, 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 18 февраля 2015 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 марта 2015 года № 5472
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ұзынкөл ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Қ. Қабылдинға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ыбраев
Ұзынкөл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18 ақпандағы
№ 64 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет қаражаттары есебінен қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған Ұзынкөл ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы (елді мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
1
"Ұзынкөл ауданы әкімдігінің Ұзынкөл ауданы білім беру бөлімінің" "Нұрбөбек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ершовка ауылы
-
45
2
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Обаған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Обаған ауылы
20
-
3
"Ұзынкөл ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Суворов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы шағын-орталық
Суворово ауылы
35
-
кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Орта білім беру ұйымдарының базасында ұйымдастырылған мектепке дейінгі шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
толық күндік
жарты күндік
бөбекжай топтары
мектепке дейінгі шағын орталық
-

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2015 год согласно приложениям 12.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылдина Н. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ибраев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 18 февраля 2015 года № 64
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Узункольского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Нұрбөбек" отдела образования Узункольского района, акимата Узункольского района"
село Ершовка
-
45
2
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Убаганская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Узункольского района"
село Убаган
20
-
продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
Дошкольные мини-центры, организованные на базе организаций среднего образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы
дошкольные мини-центр
-