Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 346 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 5826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5271 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1903855,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 455238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1530,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1437587,0 мың теңге;
2) шығындар – 1915242,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7493,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14596,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7103,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18880,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18880,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы алтыншы, жетінші және сегізінші абзацтарымен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 257,8 мың теңге сомасында;
"Үздік орта білім беру ұйымы" конкурсының жеңімпазына грант төлеуге 17091,2 мың теңге сомасында;
келісімшарт негізінде күнкөрісі төмен азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша өңірлік пилоттық жобаларды енгізуге 925,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрайымы                   А. Нугурбекова
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 346 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 251 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған
аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 346. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2015 года № 5826
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5271, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1903855,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 455238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1530,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1437587,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1915242,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7493,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7103,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18880,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18880,4 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения дополнить абзацами шестым, седьмым и восьмым следующего содержания:
"приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отыным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" в сумме 257,8 тысяч тенге;
выплату гранта победителю конкурса "Лучшая организация среднего образования" в сумме 17091,2 тысяча тенге;
внедрение региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 925,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        А. Нугурбекова
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
_____________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Узункольского района"
_____________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года № 346
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2015 года № 251
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы