Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 315 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5452 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 «Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5280 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда «Федоровские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
« 1. Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3352312,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 740955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3358,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2615,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2605384,3 мың теңге;
2) шығындар – 3352430,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30064,5 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45864,5 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15800,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30182,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30182,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешім мынадай мазмұнындағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
« 2-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен шығыстар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2072,0 мың теңге сомасында;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1092,0 мың теңге сомасында;
облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен, оның ішінде:
оның ағымдағы шотына ақшалай қаражаттарды аудару жолымен патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу жөніндегі функциясын беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 660,9 мың теңге сомасында;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 "О районном бюджете Федоровского района на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5452
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 «О районном бюджете Федоровского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5280, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете «Федоровские новости») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
« 1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3352312,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 740955,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3358,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2615,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2605384,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3352430,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30064,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45864,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15800,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30182,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 30182,9 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
« 2-1. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 2072,0 тысячи тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1092,0 тысячи тенге;
за счет целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет в сумме 660,9 тысяч тенге;

жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге 596,4 мың теңге сомасында;
электронды оқыту жүйесінің бағдарламасы шеңберінде кең жолақты Интернетке ақы төлеуге 3252,0 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 7307,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6-қосымшасымен толықтырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұнындағы 2-2-тармағымен толықтырылсын:
«2-2. 2014 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2015 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес орындалуына қабылдансын.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ В. Гринак
Мәслихаттың

на выплату единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 596,4 тысячи тенге;
на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения в сумме 3252,0 тысячи тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 7307,0 тысяч тенге.»;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
дополнить указанное решение пунктом 2-2 следующего содержания:
« 2-2. Принять к исполнению перечень бюджетных программ об использовании (доиспользовании) в 2015 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году согласно приложению 6 к настоящему решению.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Федоровского района"
_____________ В. Гринак
Приложение 1
к решению маслихата

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
45,8
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
45,8
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
45,8

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
45,8
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
45,8
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
45,8