2015 жылға субсидия алушылардың тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдерін айқындау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 257 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қыркүйекте № 5865 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 10–тармағына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 15 маусымнан 1 шілдеге дейін субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдері айқындалсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2015 жылғы субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қ. Өтегеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 25 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов
Аудан әкімдігінің
2015 жылғы 25 тамыздағы
№ 257 қаулысына қосымша
2015 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Оңтайлы себу мерзімдері
1
Жаздық бидай
Күздік бидай

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2015 году
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 25 августа 2015 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 сентября 2015 года № 5865
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий на 2015 год с 15 июня по 1 июля.
2. Определить оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2015 году согласно приложению.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Утегенова Н.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 апреля 2015 года.
Аким района                                К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата района
от 25 августа 2015 года № 257
Оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2015 году
п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева
1.
Яровая пшеница
Озимая пшеница

18 мамырдан 05 маусымға дейін
14
Картоп
05 мамырдан 10 маусымға дейін
15
Көкөністер
25 сәуірден 15 маусымға дейін
16
Бақша дақылдары
25 сәуірден 10 маусымға дейін
17
Жемшөптік дақылдар, оның ішінде бірінші, екінші және үшінші өсу жылдарындағы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
бірінші мерзім - 01 мамырдан 10 маусымға дейін
екінші мерзім – 05 шілдеден 31 тамызға дейін
18
Шабындық және (немесе) жайылымдық алқаптарды шөп егіп жаңарту және (немесе түпкілікті жақсарту) үшін бірінші, екінші және үшінші жылдары өсіп жатқан көп жылдық шөптер
бірінші мерзім – 01 мамырдан 10 маусымға дейін
екінші мерзім 05 шілдеден 31 тамызға дейін
19
Сүрлемдік жүгері мен күнбағыс

с 18 мая по 05 июня
14.
Картофель
с 05 мая по 10 июня
15.
Овощи
с 25 апреля по 15 июня
16.
Бахчевые культуры
с 25 апреля по 10 июня
17.
Кормовые культуры, в том числе многолетние бобовые травы первого, второго и третьего годов жизни
первый срок – с 01 мая по 10 июня, второй срок – с 05 июля по 31 августа
18.
Многолетние травы первого, второго и третьего годов жизни, посеянные для залужения (или коренного улучшения) сенокосных угодий и (или) пастбищных угодий
первый срок – с 01 мая по 10 июня, второй срок – с 05 июля по 31 августа
19.
Кукуруза и подсолнечник на силос