Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXXVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 332/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 наурызда № 4343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің № 146, 2014 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің № 146 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"119388145" сандары "119869024" сандарымен ауыстырылсын;
"29770638" сандары "29749781" сандарымен ауыстырылсын;
"781421" сандары "1061421" сандарымен ауыстырылсын;
"88836086" сандары "89057822" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "119400645" сандары "119973973" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "820923" сандары "728474" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "-820923" сандары "-728474" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта үшінші, бесінші абзацтар мына редакцияда жазылсын:
"Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар қалаларына – 100 пайыз, Екібастұз қаласына – 77,8 пайыз;";
"Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 70 пайыз, Екібастұз қаласына – 10 пайыз.";
3-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"3. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын үлестіру 2015 жылға мына мөлшерде бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Екібастұз қаласынан – 22,2 пайыз (төлем көзінен салық салынбайтын табыстар бойынша жеке табыс салығын қоспағанда);
әлеуметтік салық бойынша:
Ақсу қаласынан – 30 пайыз, Павлодар қаласынан – 100 пайыз, Екібастұз қаласынан – 90 пайыз.";
7-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"177843 мың теңге – жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге.";
8-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"162000 мың теңге – тұрғын үй құрылысы шеңберінде Павлодар қаласының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамытуға.";

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 24 февраля 2015 года № 332/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 марта 2015 года № 4343
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4223, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 27 декабря 2014 года № 146, "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2014 года № 146) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "119388145" заменить цифрами "119869024";
цифры "29770638" заменить цифрами "29749781";
цифры "781421" заменить цифрами "1061421";
цифры "88836086" заменить цифрами "89057822";
в подпункте 2) цифры "119400645" заменить цифрами "119973973";
в подпункте 5) цифры "820923" заменить цифрами "728474";
в подпункте 6) цифры "-820923" заменить цифрами "-728474";
в пункте 2 абзацы третий, пятый изложить в следующей редакции:
"Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодару – 100 процентов, городу Экибастузу – 77,8 процента;";
"Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городам Аксу – 70 процентов, Экибастузу - 10 процентов.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2015 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из бюджетов городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
из города Экибастуза – 22,2 процента (кроме индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты);
по социальному налогу:
из города Аксу – 30 процентов, Павлодара – 100 процентов, Экибастуза – 90 процентов.";
пункт 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"177843 тысячи тенге – на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет.";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"162000 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры города Павлодара в рамках жилищного строительства.";

13-тармақта "180000" сандары "354638" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Р. Гайнулин
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХХХIХ (кезектен тыс) сессиясы)

в пункте 13 цифры "180000" заменить цифрами "354638";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Р. Гайнулин
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXIX (внеочередная)
сессия, V созыв)

41 789
2
Халықтың денсаулығын қорғау
653 517
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
653 517
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
394 456
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
155 935
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 040
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
9 405 224
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 405 224
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 820 202
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
68 654
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
589 902
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
205 030
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
349 397
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
664 871
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
746 586
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
58 229
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 902 353
4
Емханалар
11 150 370
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 150 370
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
889 598
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
277 053
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 618 501
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
365 218
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 112 354
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 112 354
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

41 789
2
Охрана здоровья населения
653 517
253
Управление здравоохранения области
653 517
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
394 456
006
Услуги по охране материнства и детства
155 935
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 040
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
9 405 224
253
Управление здравоохранения области
9 405 224
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 820 202
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
68 654
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
589 902
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
205 030
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
349 397
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
664 871
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
746 586
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
58 229
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 902 353
4
Поликлиники
11 150 370
253
Управление здравоохранения области
11 150 370
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
889 598
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
277 053
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 618 501
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
365 218
5
Другие виды медицинской помощи
1 112 354
253
Управление здравоохранения области
1 112 354
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

292 188
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
621 259
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
532 061
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 940
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 250
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
181
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 911
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
133 989
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 525
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 260
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13 179
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
23 826
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11 452
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 452
297
Облыстың еңбек басқармасы
50 351
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
49 858
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
493
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 425 751
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 335 000
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
177 795
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
177 795
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 236
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
15 236
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 727
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

292 188
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
621 259
256
Управление координации занятости и социальных программ области
532 061
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
85 940
007
Капитальные расходы государственного органа
2 250
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
181
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
13 911
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
133 989
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 525
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
247 260
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13 179
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
23 826
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11 452
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11 452
297
Управление труда области
50 351
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
49 858
003
Капитальные расходы государственного органа
493
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 425 751
1
Жилищное хозяйство
3 335 000
251
Управление земельных отношений области
177 795
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
177 795
253
Управление здравоохранения области
15 236
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
15 236
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 727
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

5 727
261
Облыстың білім басқармасы
14 220
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 220
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
131 233
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
131 233
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 989 499
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 585 721
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 403 778
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 290
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 290
2
Коммуналдық шаруашылық
8 893 045
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 119 827
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 700
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
578
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 916 849
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
141 700
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 773 218
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 193 301
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 579 917
3
Елді-мекендерді абаттандыру
197 706
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
197 706
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 727
261
Управление образования области
14 220
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 220
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
131 233
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
131 233
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 989 499
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 585 721
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 403 778
285
Управление физической культуры и спорта области
1 290
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 290
2
Коммунальное хозяйство
8 893 045
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 119 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
60 700
005
Капитальные расходы государственного органа
578
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 916 849
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
141 700
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 773 218
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 193 301
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 579 917
3
Благоустройство населенных пунктов
197 706
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
197 706
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

916
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
144 380
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
144 380
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
144 380
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
144 380
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
7 696 118
1
Ауыл шаруашылығы
6 075 032
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 065 301
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90 014
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
200 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
824
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 131 000
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 237 976
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 616 382
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
1 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 266
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
240 904
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
11 817
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
353 448
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
529 317
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

916
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
144 380
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
144 380
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
144 380
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
144 380
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 696 118
1
Сельское хозяйство
6 075 032
255
Управление сельского хозяйства области
6 065 301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
90 014
002
Поддержка семеноводства
200 000
003
Капитальные расходы государственного органа
824
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 131 000
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 237 976
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 616 382
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
1 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 266
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
240 904
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
11 817
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
353 448
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
529 317
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

2 547 456
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
328 084
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 001 539
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 217 833
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
50 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
50 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
50 000
13
Басқалар
15 082 665
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 253 501
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 253 501
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 138 459
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
27 042
009
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
74 000
9
Басқалар
12 829 164
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 263 843
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
354 638
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 700 938
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
208 267
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
7 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 001 615
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
698 864
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
280 000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 547 456
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
328 084
042
Развитие транспортной инфраструктуры
1 001 539
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 217 833
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
50 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
50 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
50 000
13
Прочие
15 082 665
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 253 501
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 253 501
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 000
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 138 459
008
Поддержка предпринимательской деятельности
27 042
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
74 000
9
Прочие
12 829 164
257
Управление финансов области
7 263 843
012
Резерв местного исполнительного органа области
354 638
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
6 700 938
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
208 267
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
7 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 001 615
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
698 864
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
280 000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах