2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 03 шілдедегі № 184/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 тамызда № 4635 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау вице-министрінің 2014 жылғы 23 шілдедегі "Эксперимент тәртібінде "Мейірбике ісі" мамандығы бойынша қолданбалы бакалавриаттың білім беру бағдарламасын енгізу туралы" № 417 бұйрығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға республикалық бюджеттен қаржыландырылатын 2015 - 2016 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте:
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында орналастыруды;
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2015 - 2016 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 03 июля 2015 года № 184/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 августа 2015 года № 4635
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказом Вице – министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 июля 2014 года № 417 "О внедрении образовательной программы прикладного бакалавриата по специальности "Сестринское дело" в режиме эксперимента" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм на 2015-2016 учебный год согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из республиканского бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в государственных предприятиях образования на 2015 - 2016 учебный год согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в соответствующих учебных заведениях;
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Павлодарской области.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Сәдібековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 3 шілдедегі
№ 184/6 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да
ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Г.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 3 июля 2015 года № 184/6
Государственный образовательный заказ, финансируемый
из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим
и профессиональным, послесредним образованием в государственных
предприятиях образования, организациях образования других