24 031 221
1
Кең бейiндi ауруханалар
39 201
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
39 201
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 201
2
Халықтың денсаулығын қорғау
616 447
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
616 447
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
378 344
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
143 065
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 952
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 086
3
Мамандандырылған медициналық көмек
8 849 094
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 849 094
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 515 938
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
59 651
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
570 264
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
170 641
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
344 332
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
664 835
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
633 096
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
57 385
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 832 952
4
Емханалар
10 707 516
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 707 516
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
912 807
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
264 720
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

24 031 221
1
Больницы широкого профиля
39 201
253
Управление здравоохранения области
39 201
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
39 201
2
Охрана здоровья населения
616 447
253
Управление здравоохранения области
616 447
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
378 344
006
Услуги по охране материнства и детства
143 065
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 952
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 086
3
Специализированная медицинская помощь
8 849 094
253
Управление здравоохранения области
8 849 094
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 515 938
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
59 651
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
570 264
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
170 641
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
344 332
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
664 835
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
633 096
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
57 385
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 832 952
4
Поликлиники
10 707 516
253
Управление здравоохранения области
10 707 516
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
912 807
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
264 720
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

9 164 771
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
365 218
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 142 538
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 142 538
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 093 252
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
49 286
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 676 425
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 291 553
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 776
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
64 074
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
106 307
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 430
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
15 240
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
260
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
991 466
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 384 872
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1 092 690
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
292 182
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 087 961
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 119 639
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 255 341
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
433 795
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
90 181
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
529 353
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
95 673
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
106 339
261
Облыстың білім басқармасы

9 164 771
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
365 218
5
Другие виды медицинской помощи
1 142 538
253
Управление здравоохранения области
1 142 538
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 093 252
029
Областные базы спецмедснабжения
49 286
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 676 425
253
Управление здравоохранения области
1 291 553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
107 776
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
64 074
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
106 307
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 430
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
15 240
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
260
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
991 466
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 384 872
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 092 690
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
292 182
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 087 961
1
Социальное обеспечение
2 119 639
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 255 341
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
433 795
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
90 181
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
529 353
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
95 673
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
106 339
261
Управление образования области

5 469
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 469
261
Облыстың білім басқармасы
7 546
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 546
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
131 233
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
131 233
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 559 232
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 029 479
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 529 753
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 288
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 288
2
Коммуналдық шаруашылық
3 403 988
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 427 781
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 819
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
354
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 315 615
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 993
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 976 207
018
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 181 382
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
794 825
3
Елді-мекендерді абаттандыру
189 859
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
189 859
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 469
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 469
261
Управление образования области
7 546
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 546
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
131 233
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
131 233
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 559 232
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 029 479
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 529 753
285
Управление физической культуры и спорта области
1 288
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 288
2
Коммунальное хозяйство
3 403 988
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 427 781
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 819
005
Капитальные расходы государственного органа
354
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 315 615
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 993
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 976 207
018
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 181 382
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
794 825
3
Благоустройство населенных пунктов
189 859
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
189 859
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

916
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
594 257
1
Отын және энергетика
455 667
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
455 667
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
455 667
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
138 590
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
138 590
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
138 590
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
8 404 993
1
Ауыл шаруашылығы
6 707 849
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 543 698
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 960
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 290
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
824
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
200 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
821
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 541 882
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 266
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
240 904
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
5 717
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
353 448
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
529 317
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 167 286
719
Облыстың ветеринария басқармасы
164 151
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

916
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
594 257
1
Топливо и энергетика
455 667
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
455 667
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
455 667
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
138 590
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
138 590
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
138 590
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 404 993
1
Сельское хозяйство
6 707 849
255
Управление сельского хозяйства области
6 543 698
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
85 960
002
Поддержка семеноводства
82 290
003
Капитальные расходы государственного органа
824
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
200 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
821
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 541 882
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 266
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
240 904
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
5 717
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
353 448
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
529 317
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 167 286
719
Управление ветеринарии области
164 151
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии