Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 401/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 4880 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 350/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)

О внесении изменений в решение Павлодарского областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области"
Решение маслихата Павлодарской области от 10 декабря 2015 года № 401/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 января 2016 года № 4880. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14 июня 2019 года № 350/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 14.06.2019 № 350/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарской области от 14.06.2019 № 350/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, XХХVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" № 301/37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 5 және 7-тармақтары келесі редакцияда жазылсын:

1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата (XХХVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 301/37 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4233, опубликовано от 30 декабря 2014 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья") следующие изменения:
в приложении к указанному решению пункты 5 и 7 изложить в следующей редакции:

0,38
2.3.
Бета-радиоактивті
0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
";
"7. Мынадай коэффициенттер:
1) коммуналдық қызметтер көрсету кезінде түзілетін эмиссия көлемі үшін табиғи монополия субъектілері мен Қазақстан Республикасының энергия өндіруші ұйымдары үшін Қазақстан Республикасының Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) 495 бабы 7 тармағымен белгіленген төлемақы мөлшерлемелеріне:

0,38
2.3.
Бета-радиоактивные
0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
";
"7. Коэффициенты применяются:
1) для субъектов естественных монополий за объем эмиссий, образуемый при оказании коммунальных услуг, и энергопроизводящих организаций Республики Казахстан к ставкам платы, установленным согласно п. 7 ст. 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежей в бюджет" (Налоговый Кодекс):

1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1. 3. 3.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1. 1. - жолда белгіленген төлемақы мөлшерлемелеріне 0,2 коэффиценті қолданылады".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3 Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Сыздыков
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

пунктом 1 – 0,3;
пунктом 4 – 0,43;
строкой 1.3.3. пункта 5 – 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5 – 0,2.".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3 Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Сыздыков
Секретарь областного маслихата В. Берковский