Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 373/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 4420 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы N 2314/1-06/191 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 29.02.2016 N 2314/1-06/191 хатымен).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по городу Павлодар
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 26 марта 2015 года № 373/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 апреля 2015 года № 4420. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмом акимата города Павлодара Павлодарской области от 29 февраля 2016 года N 2314/1-06/191)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмом акимата города Павлодара Павлодарской области от 29.02.2016 N 2314/1-06/191).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңыңың 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по городу Павлодар согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "26" наурыздағы
№ 373/6 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "26" марта 2015 года № 373/6
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях города Павлодар на 2015 год