Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 310/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4361 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі N 43/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 08.07.2016 N 43/5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 ақпандағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Ақсу қаласының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 196/28 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3731 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 наурызда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
8-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"1941 жылғы 22 маусым 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдерімен марапатталмаған адамдар.";
9-тармақтың 1) тармақшасының үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"уәкілетті ұйымның тізімі негізінде 8-тармақтың 2) тармақшасындағы бірінші, екінші, үшінші, төртінші, бесінші абзацтарда, 3) тармақшасындағы бірінші, екінші абзацтарда, 4) тармақшасындағы бірінші, екінші, үшінші, төртінші абзацтарда, 12) тармақшасында көрсетілген санаттар үшін;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Шалабаева
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
жылы

О внесении изменения и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 февраля 2015 года № 310/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 марта 2015 года № 4361. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 8 июля 2016 года № 43/5
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 08.07.2016 № 43/5.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 февраля 2014 года № 196/28 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3731, опубликованное 29 марта 2014 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь") следующее изменение и дополнение:
пункт 8 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"лица, проработавшие (прослужившие) не менее 6 месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны.";
абзац третий подпункта 1) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"для категорий, указанных в абзацах первом, втором, третьем, четвертом, пятом подпункта 2), в абзацах первом, втором подпункта 3), в абзацах первом, втором, третьем, четвертом подпункта 4), в подпункте 12) пункта 8 на основании списка уполномоченной организации;".
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Шалабаева
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев