Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4380 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі “Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 37-бабы 3-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақсу қаласы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы “Ақсу қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісі және мәслихаттары депутаттарының, жергілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелерін құру туралы” № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3718 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 наурыздағы № 18 “Ақсу жолы”, № 18 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С. Жақыпов
2015 жылғы 13 наурыз
Ақсу қаласы әкімінің
2015 жылғы 13 наурыздағы
№ 1 шешіміне
қосымша
Ақсу қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің,
Парламент Мәжіліс және мәслихаттары депутаттарының,
жіргілікті өзін-өзі басқарудың өзге де органдары мүшелерінің
сайлауларын өткізу бойынша сайлау учаскелері
№ 474 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу кенті, Энергетик көшесі 2,
Қ. Шүлембаев атындағы орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу кентінің аумағы.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу кенті, туберкулезге қарсы аурухана ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу кенті, 8 Март көшесі 2.
№ 475 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 1, Ақсу қаласының Жаяу Мұса атыңдағы колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 11, 13, 31, 37, 53; Дөнентаев 28, 32, 36, 38, 40; Шымкент 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2, 13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; Электрическая 2, 4, 6, 8, 10, 12,14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 2-Линия 1, 2, 3, 4, 5; Қарағанды 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7а, 9, 9а, 10/1, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14/1; 1-Линия 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия 1, 3; Больничная 102, 104, 106; Терешкова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Қазақстан 5 көшелері.
№ 508 сайлау учаскесі

О внесении изменения в решение акима города Аксу от 4 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 13 марта 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 марта 2015 года № 4380
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года “О выборах в Республике Казахстан”, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” принимаю РЕШЕНИЕ:
1. В решение акима города Аксу от 4 февраля 2014 года № 1 “Об образовании избирательных участков на территории города Аксу по проведению выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов, членов иных органов местного самоуправления” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3718, опубликованное 5 марта 2014 года в газетах “Ақсу жолы” № 18, “Новый путь” № 18) внести следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Нукенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Жакипов
13 марта 2015 года
Приложение
к решению акима города Аксу
от 13 марта 2015 года № 1
Избирательные участки на территории города Аксу по
проведению выборов Президента Республики Казахстан,
депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов,
членов иных органов местного самоуправления
Избирательный участок № 474
Центр избирательного участка: поселок Аксу, улица Энергетиков 2, здание средней школы имени К. Шулембаева;
граница избирательного участка: поселок Аксу.
Избирательный участок № 507
Центр избирательного участка: поселок Аксу, здание противотуберкулезной больницы.
граница избирательного участка: поселок Аксу, улица 8-ое Марта 2.
Избирательный участок № 475
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 1, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;
границы избирательного участка: улицы: Камзина 4, 5, 6, 7, 10, 10а, 11, 13, 31, 37, 53; Донентаева 28, 32, 36, 38, 40; Чимкентская 1, 2/2, 4, 6, 10/1, 10/2,13, 14, 14/1, 15/1, 15/2, 16; Электрическая 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18а, 18б, 20, 20а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78; 2-Линия 1, 2, 3, 4, 5; Карагандинская 1, 1/1, 1/2, 2/1, 3, 4, 7, 7а, 9, 9а, 10/1, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14/1; 1-Линия 1, 3, 4, 7, 10, 11, 12; 4-Линия 1, 3; Больничная 102, 104, 106; Терешковой 2, 4 ,6, 8, 10, 12, 14, 16; Астана 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 151/2, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 164, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207; 3-линия 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Казахстанская 5.
Избирательный участок № 508

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 1, 1/1, Ақсу қаласының Жаяу Мұса атындағы колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин 8, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 42; Желтоқсан 37, 37а көшелері.
№ 476 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 39 С. Дөнентаев атындағы қалалық Мәдениет сарайының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Дөнентаев 11, 13; Астана 3, 5, 7; Энтузиастов 1, 2, 3, 5 көшелері.
№ 477 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 12, Ақсу қаласының Жаяу Мұса колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қамзин 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; Әуезов 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 38, 38а, 40, 55, 57, 59, 59а; Астана 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 көшелері.
№ 478 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 56, мектеп-лицейінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 36а, 42, 44, 46, 48, 52а, 54, 54а; Қамзин 57, 59, 61, 63, 63а, 63/1, 65, 67; Желтоксан 25, 25/1; Заводская 2б, 14, 16, 22, 69, 69/1, 69/2 көшелері.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 58, мектеп-гимназиясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 81, 81а, 89; Желтоқсан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 30, 31, 35, 36, 52; Заводская 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза 3, 4; Парковая 1, 2, 3; Қамзин 71,73,75,77, 79 көшелері.
№ 479 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Строителей көшесі 14, № 7 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Энтузиастов 19; Пушкин 24; Ленин 14, 16, 20; Строителей 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28, 29/1, 33, 35; Вокзальная 22; 2-Проезд 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 34, 36, 38, 39, 43; 3-Проезд 3, 3б, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10,12 көшелері.
№ 480 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 6, Ақсу қаласының қара металлургия колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 1, la, 1в, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11, 11а, 15, 15а, 19, 19а; Железнодорожная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Строителей 1б, 2, 6, 6а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29/1; Вокзальная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; 1-Проезд 1, la, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 25, 27, 30; Май 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 көшелері; Черемушки селосы: Березовая 4, 12, 25, 35, 36, 37, 43, 43б, 45; Весенняя 1, 2а, 7, 13, 15, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; Май 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Полевая 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Целинная 4, 11а, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 көшелері.
№ 481 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 1, 1/1, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;
границы избирательного участка: улицы: Камзина 8, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 42; Желтоксан 37, 37а.
Избирательный участок № 476
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 39, здание городского дома культуры имени С. Донентаева;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 21, 29, 31, 39, 47, 51, 53; Донентаева 11, 13; Астана 3, 5, 7; Энтузиастов 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 477
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 12, здание Аксуского колледжа имени Жаяу Мусы;
границы избирательного участка: улицы: Камзина 17, 19, 21, 23, 25, 27, 39, 43, 45; Ауэзова 28, 28а, 30, 30а, 32, 34, 38, 38а, 40, 55, 57, 59, 59а; Астана 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16; Зеленая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 478
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 56, здание школы-лицея;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 36а, 42, 44, 46, 48, 52а, 54, 54а; Камзина 57, 59, 61, 63, 63а, 63/1, 65, 67; Желтоксан 25, 25/1; Заводская 2б, 14, 16, 22, 69, 69/1, 69/2.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 58, здание школы-гимназии;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 81, 81а, 89; Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 30, 31, 35, 36, 52; Заводская 2, 4, 6, 8, 10, 12; Набережная 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33; Нефтебаза 3, 4; Парковая 1, 2, 3; Камзина 71, 73, 75, 77, 79.
Избирательный участок № 479
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Строителей 14, здание средней школы № 7 ;
границы избирательного участка: улицы: Энтузиастов 19; Пушкина 24; Ленина 14, 16, 20; Строителей 4, 10, 18, 22, 24, 26, 28,29/1, 33, 35; Вокзальная 22; Проезд-2 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 34, 36, 38, 39, 43; Проезд-3 3, 3б, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
Избирательный участок № 480
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 6, здание Аксуского колледжа черной металлургии;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 1, 1а, 1в, 2, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11, 11а, 15, 15а, 19, 19а; Железнодорожная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20; Строителей 1б, 2, 6, 6а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29/1; Вокзальная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; Проезд-1 1, 1а, 3, 3а, 3б, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 25, 27, 30; Майская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; село Черемушки: улицы: Березовая 4, 12, 25, 35, 36, 37, 43, 43б, 45; Весенняя 1, 2а, 7, 13, 15, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 53, 60, 61; Майская 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Полевая 2, 4, 12, 17, 18, 24, 25, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Целинная 4, 11а, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60.
Избирательный участок № 481

Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 25, № 4 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана 11, 13, 13/1, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 44 көшелері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 25, мектеп-гимназиясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Пушкин 40, 40а, 44, 44а; Энтузиастов 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30 көшелері.
№ 482 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Царев көшесі 5, № 1 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; Царев 9, 11, 12, 13; Әуезов 36 көшелері.
№ 511 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Царев көшесі 5, № 1 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Астана 48; Царев 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40а, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Eртіс 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54а, 54/2, 56, 58, 60; Жамбыл 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; Карл Маркс 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51а, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2; Пушкин 37, 39, 39а, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55а, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Советов 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75а, 75/1, 75/2, 76, 76а, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; Калинин 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; Гагарин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; Кооперативная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургтер 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Абай 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69 көшелері.
№ 483 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Әуезов көшесі 58, мектеп-гимназиясының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 63/2, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 79б, 83, 83а; 85; Царев 1, 2, 4, 6, 6а, 8 көшелері.
№ 484 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Царев көшесі 10, № 8 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Әуезов 87, 87а, 87б; Набережная 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 53а, 53в, 55, 57, 61, 64, 67, 67а, 69, 69а, 73, 85; Школьная 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; Комсомол 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23а, 26, 27, 28, 28/2, 29, 29/1, 30, 32, 36, 38, 40; Лермонтов 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 20; Береговая 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 71а, 71б; Чкалов 3, 5, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карл Маркс 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Царев 31, 33, 37, 39, 41, 43, 47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92а, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 159а, 159б, 161, 161а, 169; Ертіс 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 22б, 22, 23, 24, 25, 27; Пушкин 1, la, 1б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а; Амангелді 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28а, 29, 30, 31, 33, 36; Народная 2, 3, 5, 8, 9, 11, 26, 32, 34, 36; Калинин 1, 1б, 1в, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 9а, 9/1, 9/2, 10а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 34; Южная 3, 7, 9, 35, 38; I. Оспанов атындағы 1, 2, 4, 5, 10,15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36 көшелері.
№ 485 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Астана көшесі 37, балалар шығармашылық үйінің ғимараты;

Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 25, здание средней школы № 4;
границы избирательного участка: улица Астана 11, 13, 13/1, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 27, 28, 29, 29а, 31, 32, 33, 35, 44.
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 25, здание школы-гимназии;
границы избирательного участка: улицы: Пушкина 40, 40а, 44, 44а; Энтузиастов 4, 6, 7, 9, 10, 12, 16, 20, 22, 30.
Избирательный участок № 482
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Царева 5, здание средней школы № 1;
границы избирательного участка: улицы: Астана 18, 22, 24, 30, 34, 40, 46; Царева 9, 11, 12, 13; Ауэзова 36.
Избирательный участок № 511
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Царева 5, здание средней школы № 1;
границы избирательного участка: улицы: Астана 48; Царева 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 40, 40а, 42, 44, 48, 49, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; Иртышская 26, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 50, 52, 53, 54а, 54/2, 56, 58, 60; Жамбыла 4, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 30, 30/1, 30/2, 31, 34, 34/1, 34/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 42, 45, 47; Карла Маркса 35, 37, 39, 42, 43, 45, 46, 48, 51, 51а, 52, 54, 56, 58, 58/1, 58/2; Пушкина 37, 39, 39а, 39/1, 41, 48, 51, 51/1, 52, 54, 55а, 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Советов 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/2, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 75а, 75/1, 75/2, 76, 76а, 77, 78, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 87, 88, 89, 93, 95; Калинина 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 63; Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28; улица Кооперативная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28; Металлургов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Молодежная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26; Абая 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69.
Избирательный участок № 483
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ауэзова 58, здание школы-гимназии;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 63/2, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79а, 79б, 83, 83а, 85; Царева 1, 2, 4, 6, 6а, 8.
Избирательный участок № 484
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Царева 10, здание средней школы № 8;
границы избирательного участка: улицы: Ауэзова 87, 87а, 87б; Набережная 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 53а, 53в, 55, 57, 61, 64, 67, 67а, 69, 69а, 73, 85; Школьная 10, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 28, 29, 30, 31, 32; Комсомола 3, 3а, 5, 7, 11, 13, 15, 23, 23а, 26, 27, 28, 28/2, 29, 30, 32, 36, 38, 40; Лермонтова 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Береговая 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 71а, 71б; Чкалова 3, 5, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28,30, 30а, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 61, 62; Карла Маркса 1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 40; Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Царева 31, 33, 37, 39,41,43,47, 47/1, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 92а, 93, 94, 94а, 94б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 109а, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 125а, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 157, 157а, 158, 159, 159а, 159б, 161, 161а, 169; Иртышская 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 19а, 20, 21, 22б, 22, 23, 24, 25, 27; Пушкина 1, 1а, 1б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 35б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 50а; Амангельды 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28а, 29, 30, 31, 33, 36; Народная 2, 3, 5, 8, 9, 11, 26, 32, 34, 36; Калинина 1, 1б, 1в, 3а, 3б, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 8а, 9, 9а, 9/1, 9/2, 10а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 34; Южная 3, 7, 9, 35, 38; имени И.Оспанова 1, 2, 4, 5, 10, 15, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 36.
Избирательный участок № 485
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Астана 37, здание детского дома творчества;

сайлау учаскесінің шекаралары: Астана 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; Ленин 53, 55; Жамбыл 32, 33, 35, 35/1, 35а, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37/1, 37/2, 39, 39а, 41, 41а, 43; Карл Маркс 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абай 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17; Калинин 48, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Уәлиханов 1, 3, 5, 7, 9 көшелері.
№ 512 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ленин көшесі 37, № 2 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ленин 33, 35, 39, 43, 45, 51, 57, 59; Пушкин 22; Строителей 34, 36; Рождественская 20; Конечная 15 көшелері.
№ 486 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Беловка кенті, Интернациональная көшесі 2/1, № 5 орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Желтоксан 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Әлиев 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46: Космонавтар 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1,7/2; Достық 1б, 2в көшелері.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ақсу қаласы ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау оқшаулағышының ғимараты.
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Дөнентаев көшесі 5а.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу қаласы, Ақсу қалалық ауруханасының ғимараты.
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу қаласы, Қамзин көшесі 53.
№ 487 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Айнакөл ауылы, Школьная көшесі 16, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Айнакөл, Сынтас, Көктас, Қарабай ауылдарының, Алғабас селолық округінің аумақтары.
№ 488 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алғабас ауылы, Мира көшесі 9, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Алғабас селолық округінің Алғабас ауылының аумағы.
№ 489 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Достық ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық селолық округінің Достык, Төрт-Кұдық, Парамоновка ауылдарының аумақтары.
№ 490 сайлау учаскеа
Сайлау учаскесінің орталығы: Евгеньевка ауылы, Ленин көшесі 1, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка селолық округінің Евгеньевка ауылының аумағы.
№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолқұдық ауылы, Қ.Камзин атындағы орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Алғабас селолық округінің Жолқұдық, Ребровка, Қаракөл ауылдарының аумақтары.
№ 492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М.Омаров атындағы ауылы, Ш. Ардинбаев көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.Омаров атындағы селолық округінің М.Омаров атындағы, Сырлы-Қала, Дөнентаев, Көктерек ауылдарының аумақтары.
№ 493 сайлау учаскесі

границы избирательного участка: улицы: Астана 39, 41, 43, 45, 47, 49, 58; Ленина 53, 55; Жамбыла 32, 33, 35, 35/1, 35а, 36/1, 36/2, 37, 37а, 37/1, 37/2, 39, 39а, 41, 41а, 43; Карла Маркса 44, 53, 55, 57/1, 57/2, 59, 59/1, 59/2; Абая 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13; 15; 17; Калинина 48, 50, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Валиханова 1, 3, 5, 7, 9.
Избирательный участок № 512
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Ленина 37, здание средней школы № 2;
границы избирательного участка: улицы: Ленина 33, 35, 39, 43, 45, 51, 57,59; Пушкина 22; Строителей 34, 36; Рождественская 20; Конечная 15.
Избирательный участок № 486
Центр избирательного участка: поселок Беловка, улица Интернациональная 2/1, здание средней школы № 5;
границы избирательного участка: улицы: Интернациональная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; Желтоксан 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25; Алиева 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46; Космонавтов 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1,7/2; Дружбы 1б, 2в.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева 5а, здание временного следственного изолятора отдела внутренних дел города Аксу;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Донентаева 5а.
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Аксу, улица Камзина 53, здание Аксуской городской больницы;
граница избирательного участка: город Аксу, улица Камзина 53.
Избирательный участок № 487
Центр избирательного участка: село Айнаколь, улица Школьная 16, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Айнаколь, Сынтас, Коктас, Карабай Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 488
Центр избирательного участка: село Алгабас, улица Мира 9, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Алгабас Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 489
Центр избирательного участка: село Достык, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Достык, Торт-Кудук, Парамоновка Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 490
Центр избирательного участка: село Евгеньевка, улица Ленина 1, здание культурного-досугового центра;
граница избирательного участка: территория села Евгеньевка Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 491
Центр избирательного участка: село Жолкудук, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Жолкудук, Ребровка, Караколь Алгабасского сельского округа.
Избирательный участок № 492
Центр избирательного участка: село имени М.Омарова, улица Ш. Ардинбаева 1, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: имени М.Омарова, Сырлы-Кала, Донентаева, Коктерек сельского округа имени М.Омарова.
Избирательный участок № 493

Сайлау учаскесінің орталығы: Құркөл ауылы, Жеңіске 40 жыл көшесі 17, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: М.Омаров атындағы селолық округінің Құркөл ауылының аумағы.
№ 494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы - Ақжол ауылы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман селолық округінің Ақжол ауылының аумағы.
№ 495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжар ауылы, Гагарина көшесі 1, мәдени-бос уақыт орталығының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар селолық округінің Қызылжар, Борынтал ауылының аумағы.
№ 496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Парамоновка ауылы, Центральная көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Достық селолық округінің Парамоновка ауылының аумағы.
№ 497 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Пограничный ауылы, Центральная көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық селолық округінің Пограничный ауылының, Тасқұдық станциясының аумақтары.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Достық селолық округінің Спутник станциясы, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Достық селолық округінің Спутник станциясының, Бастау станциясының аумақтары.
№ 499 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Путь-Ильича ауылы, Школьная көшесі 17, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: М.Омаров атындағы селолық округінің Путь-Ильича, Еңбек ауылдарының аумақтары.
№ 500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарышығанақ; ауылы, Восточная көшесі 17, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжар селолық округінің Сарышығанақ, Суаткөл, Жаңа-Шаруа ауылдарының аумақтары.
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштерек ауылы, Ленина көшесі 1, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка селолық округінің Үштерек ауылының аумағы.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қалқаман ауылы, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қалқаман селолық округінің Қалқаман ауылының аумағы.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктас ауылы, бастауыш мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Алғабас селолық округінің Көктас, Қарабай ауылдарының аумақтары.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сольветка ауылы, Ленина көшесі 7, орта мектеп ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Евгеньевка селолық округінің Сольветка ауылының аумағы.

Центр избирательного участка: село Курколь, улица 40 лет Победы 17, здание культурного-досугового центра;
граница избирательного участка: территория села Курколь сельского округа имени М.Омарова.
Избирательный участок № 494
Центр избирательного участка: село Акжол, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Акжол Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 495
Центр избирательного участка: село Кызылжар, улица Гагарина 1, здание культурного-досугового центра;
границы избирательного участка: территории сел: Кызылжар, Борыктал Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 496
Центр избирательного участка: село Парамоновка, улица Центральная 1, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Парамоновка Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 497
Центр избирательного участка: село Пограничник, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории села Пограничник, станции Таскудук Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: станция Спутник Пограничного сельского округа, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория станции Спутник, Достыкского сельского округа.
Избирательный участок № 499
Центр избирательного участка: село Путь-Ильича, улица Школьная 17, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Путь-Ильича, Енбек сельского округа имени М.Омарова.
Избирательный участок № 500
Центр избирательного участка: село Сарышыганак, улица Восточная 17, здание средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Сарышыганак, Суатколь, Жана – Шаруа Кызылжарского сельского округа.
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: село Уштерек, улица Ленина 1, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Уштерек Евгеньевского сельского округа.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: село Калкаман, здание дома культуры;
граница избирательного участка: территория села Калкаман Калкаманского сельского округа.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: село Коктас, здание начальной школы;
границы избирательного участка: территории сел: Коктас, Карабай Алгабасского округа.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: село Сольветка, улица Ленина 7, здание средней школы;
граница избирательного участка: территория села Сольветка Евгеньевского сельского округа.