О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 19 ноября 2015 года № 391/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 декабря 2015 года № 4826
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8328369" заменить цифрами "8320870";
цифры "114353" заменить цифрами "109153";
цифры "24200" заменить цифрами "29400";
цифры "2959185" заменить цифрами "2951686";
в подпункте 2) цифры "8359030" заменить цифрами "8351531";
в подпункте 3):
цифры "2084816" заменить цифрами "2083705";
цифры "2099230" заменить цифрами "2098096";
цифры "14414" заменить цифрами "14391";
в подпункте 5) цифры "-2144957" заменить цифрами "-2143846";
в подпункте 6) цифры "2144957" заменить цифрами "2143846";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(LI внеочередная сессия
V созыв) от 19 ноября
2015 года № 391/51 №
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(XXXXI сессия V созыв)

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 391/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 4826 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8328369" деген сандар "8320870" деген сандармен ауыстырылсын;
"114353" деген сандар "109153" деген сандармен ауыстырылсын;
"24200" деген сандар "29400" деген сандармен ауыстырылсын;
"2959185" деген сандар "2951686" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8359030" деген сандар "8351531" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2084816" деген сандар "2083705" деген сандармен ауыстырылсын;
"2099230" деген сандар "2098096" деген сандармен ауыстырылсын;
"14414" деген сандар "14391" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2144957" деген сандар "-2143846" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2144957" деген сандар "2143846" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Рубцов
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LI кезектен тыс
сессия) 2015 жылғы 19
қарашадағы № 391/51 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған XXXXI сессия)