Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXXIV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 299/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы № 309/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХXХІХ (кезектен тыс) сессиясы) 2015 жылғы 24 ақпандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХXVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 332/39 шешіміне сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХХІV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 299/34 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"16 471 823" деген сандар "16 183 564" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 856 340" деген сандар "10 546 738" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 554 478" деген сандар "5 575 821" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "16 340 590" деген сандар "16 881 638" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 128 592 мың тенге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 134 433 мың тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 841 мың тенге;";
5) тармақшасында "- 140 409" деген сандар "- 967 075" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "140 409" деген сандар "967 075" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармағында "100" деген сандар "90" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармағында "100" деген сандар "77,8" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармағында "12 000" деген сандар "27 000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXXIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 марта 2015 года № 309/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2015 года № 4401
В соответствии пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XXХІХ (внеочередная) сессия, V созыв) от 24 февраля 2015 года № 332/39 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXХVІІ сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Отарқа", 22 января 2015 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 471 823" заменить цифрами "16 183 564";
цифры "10 856 340" заменить цифрами "10 546 738";
цифры "5 554 478" заменить цифрами "5 575 821";
в подпункте 2): цифры "16 340 590" заменить цифрами "16 881 638";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 128 592 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 134 433 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 841 тысяч тенге;";
в подпункте 5) цифры "-140 409" заменить цифрами "-967 075";
в подпункте 6) цифры "140 409" заменить цифрами "967 075";
в пункте 2 цифры "100" заменить цифрами "90";
в пункте 4 цифры "100" заменить цифрами "77,8";
в пункте 6 цифры "12 000" заменить цифрами "27 000";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.

159206
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4281
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
41052
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
62983
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6243
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42273
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1787
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
45166
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
111537
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110887
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53380
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2340
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
55167
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
650
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
650
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2818267
1
Тұрғын үй шаруашылығы
263556
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
957
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
957
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
226828
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
221071
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1820
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1019
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1019
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6460
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6309
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу

159206
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4281
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
41052
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
62983
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6243
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42273
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1787
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
45166
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
111537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110887
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53380
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2340
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
55167
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
650
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
650
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2818267
1
Жилищное хозяйство
263556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
957
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
957
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
226828
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
221071
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1820
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3937
464
Отдел образования района (города областного значения)
1019
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1019
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6460
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6309
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бесқауға ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
село Бескауга
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство

22 934
- еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекке ақы төлеуге және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттер-ден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1 055 945
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
2 612 136
0
0
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 737 932
- моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
742 971
- мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
131 233

22 934
- на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 055 945
2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
2 612 136
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 737 932
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
742 971
- на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
131 233