2015 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қаңтарда № 4274 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімі аппараты басшысының 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 26/1-15/25 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімі аппараты басшысының 12.01.2016 N 26/1-15/25 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Ақтоғай ауданы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) елу жастан асқан тұлғалар;
2) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
4) бірде-бір жұмыскері жоқ отбасынан шыққан жұмыссыздар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2015 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 08 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 января 2015 года № 4274. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 12 января 2016 года N 26/1-15/25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 12.01.2016 N 26/1-15/25).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях содействия занятости целевых групп населения, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения по Актогайскому району на 2015 год:
1) лица старше пятидесяти лет;
2) молодежь в возрасте от двадцати одного до двадцати девяти лет;
3) лица длительное время (более одного года) не работающие;
4) безработные из семей, не имеющих ни одного работающего.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов