2015 жылы Ақтоғай ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 4277 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімі аппараты басшысының 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 26/1-15/25 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімі аппараты басшысының 12.01.2016 N 26/1-15/25 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына, Казақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" каулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесінің 8-тармағына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыруда қолдау көрсетуді қамтамасыз ету мақсатында Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы
әкiмдiгiнiң 2015 жылғы
"8" қаңтардағы № 2 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың
түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
1
2
3
4
5
1
"Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 300 дана;
2) гүл отырғызу – 200 дана;
3) аумақты көркейту – 30000 шаршы метр;
4) қоқыс жинау – 3000 тонна;
5) ағаштарды көктемгі өңдеу – 600 дана;

Об организации общественных работ по Актогайскому району на 2015 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 08 января 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 января 2015 года № 4277. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 12 января 2016 года N 26/1-15/25)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Актогайского района Павлодарской области от 12.01.2016 N 26/1-15/25).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от "8" января 2015 года № 2
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры
оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 300 штук;
2) посадка цветов – 200 штук;
3) благоустройство территорий – 30000 квадратных метров;
4) уборка мусора - 3000 тонн;
5) весенняя обработка деревьев – 600 штук;

6) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 650 шаршы метр;
7) қоқыс жою – 300 текше метр;
8) аумақты тазалау – 50,0 гектар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы - бір аптада 40 сағаттан аспайды.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2
"Әуелбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 40 дана;
2) гүл отырғызу – 40 дана;
3) қоқыс жинау – 300 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 50 дана;
5) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 100 шаршы метр;
6) аумақты тазалау – 5,0 гектар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы - бір аптада 40 сағаттан аспайды.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
3
"Басқамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 10 дана;
2) гүл отырғызу – 20 дана;
3) қоқыс жинау – 20 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 30 дана;
5) аумақты тазалау – 3,0 гектар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы - бір аптада 40 сағаттан аспайды.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
4
"Жалаулы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 20 дана;
2) гүл отырғызу – 40 дана;
3) қоқыс жинау – 200 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 50 дана;
5) аумақты тазалау – 5,0 гектар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы - бір аптада 40 сағаттан аспайды.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
5
"Жолболды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 20 дана;
2) гүл отырғызу – 30 дана;
3) қоқыс жинау – 150 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 40 дана;
5) аумақты тазалау – 5,0 гектар.
Икемді жұмыс кестесімен 8 сағаттық жұмыс күні, жұмыс уақытының ұзақтығы - бір аптада 40 сағаттан аспайды.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
6
"Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)

6) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 650 квадратных метров;
7) ликвидация мусора – 300 кубических метров;
8) очистка территорий – 50,0 гектар.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ауельбекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 40 штук;
2) посадка цветов – 40 штук;
3) уборка мусора - 300 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 50 штук;
5) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 100 квадратных метров;
6) очистка территорий – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскамыского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 10 штук;
2) посадка цветов – 20 штук;
3) уборка мусора - 20 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 30 штук;
5) очистка территорий – 3,0 гектар.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
в размере минимальной заработной платы,
районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 20 штук;
2) посадка цветов – 40 штук;
3) уборка мусора - 200 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 50 штук;
5) очистка территорий – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
в размере минимальной заработной платы,
районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 20 штук;
2) посадка цветов – 30 штук;
3) уборка мусора - 150 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 40 штук;
5) очистка территорий – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день с гибким графиком работы, продолжительность рабочего времени – не превышает 40 часов в неделю.
в размере минимальной заработной платы,
районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)