Ақтоғай ауданы елді мекендер аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізуге қосымша регламенттеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 172/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 4372 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 10/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 14.04.2016 № 10/2 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10-бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Бейбіт жиналыстарды, митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу тәртібіне қосымша регламенттеу мақсатында, орнын анықтау үшін Ақтоғай ауданы елді мекендер аумағында митингілерді, шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізетін орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Саржанов
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
(V шақырылған, кезектен
тыс ХL сессиясының)
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 172/40 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданы елді мекендерінің аумағында бейбіт жиналыстарды, митингілерді,
шерулерді, пикеттерді және демонстрацияларды өткізу орындары
р/с
Елді мекен атауы
Өткізу орны
Ақтоғай ауылдық округі
1
Ақтоғай а.
Стадион алдындағы алаң
2
Приреченск а.
Стадион алдындағы алаң
Әуелбек ауылдық округі
3
Әуелбек а.
Ауылдық клуб алдындағы алаң
Басқамыс ауылдық округі
4
Басқамыс а.
Мешіт алдындағы алаң
Жалаулы ауылдық округі
5
Жалаулы а.
Ауылдық клуб алдындағы алаң
Жолболды ауылдық округі
6
Жолболды а.
Ауылдық стадион алдындағы алаң
Қараоба ауылдық округі
7
Қараоба а.
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Қожамжар ауылдық округі
8
Қожамжар а.
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Мүткенов ауылдық округі
9
Мүткенов а.
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Разумовка ауылдық округі
10
Разумовка а.
Мәдениет үйі алдындағы алаң
Харьков ауылдық округі
11
Харьков а.
Ұлы Отан соғысы жылдарында ерлікпен қаза тапқан жерлестерге арналған обелисктің алдындағы алаң
Шолақсор ауылдық округі
12
Шолақсор а.
Мәдениет үйі алдындағы алаң

О дополнительном регламентировании проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Актогайского района
Решение маслихата Актогайского района от 23 февраля 2015 года № 172/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2015 года № 4372. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14 апреля 2016 года № 10/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 14.04.2016 № 10/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории населенных пунктов Актогайского района согласно приложению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Саржанов
Секретарь маслихата Т. Муканов
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата (V созыв,
внеочередная XL сессия)
от 23 февраля 2015 года
№ 172/40
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов, демонстраций
на территории населенных пунктов Актогайского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место проведения
Актогайский сельский округ
1
с. Актогай
Площадь перед стадионом
2
с. Приреченск
Площадь перед стадионом
Ауельбекский сельский округ
3
с. Ауельбек
Площадь перед сельским клубом
Баскамыский сельский округ
4
с. Баскамыс
Площадь перед мечетью
Жалаулинский сельский округ
5
с. Жалаулы
Площадь перед сельским клубом
Жолболдинский сельский округ
6
с. Жолболды
Площадь перед сельским стадионом
Караобинский сельский округ
7
с. Караоба
Площадь перед Домом культуры
Кожамжарский сельский округ
8
с. Кожамжар
Площадь перед Домом культуры
Муткеновский сельский округ
9
с. Муткенова
Площадь перед Домом культуры
Разумовский сельский округ
10
с. Разумовка
Площадь перед Домом культуры
Харьковский сельский округ
11
с. Харьковка
Площадь перед обелиском павшим героям-землякам в годы Великой Отечественной войны
Шолаксорский сельский округ
12
с. Шолаксор
Площадь перед Домом культуры